Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka nezapnutých bezp. pásů


Ladman

Recommended Posts

musiš mit spinač v te zasuvce kam zacvakavas pas,jestli tam neni od vyroby tak to nezprovozniš, navic to funguje jen u řidiče,a to snad poznaš jestli sis zapnul pas nebo ne, ja už to mam tak zašite v hlavě že když sednu do auta tak automaticky si dam pas .Bohužel jako automechanik trpim tim že se chci poutat i v autech se kterymi i popojiždim!!!:D:myslim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle kontrolku asi nema zapojenou nikdo, ani kdyz se to uz kdysi parkrat resilo, nebyl nikdo kdo by ji mel zapojenou. V budikach chybi nejen zarovka, ale urcite neni ani napojen pin konektoru. Mel by to byt pin c.5 zluteho konektoru.

V katalogu nahradnich dilu jsou ale 2 druhy tech zasuvek pro bezp. pas:

- LEFT HAND DRIVE PYROTECHNIC BELTS W/O ALARM (cena kolem 3 tis)

- LEFT HAND DRIVE PYROTECHNIC BELTS WITH ALARM (cena kolem 5tis)

Mozna ze ten drazsi je s cidlem... :nevim

[upravil dne 24.3.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Tuhle kontrolku asi nema zapojenou nikdo, ani kdyz se to uz kdysi parkrat resilo, nebyl nikdo kdo by ji mel zapojenou. V budikach chybi nejen zarovka, ale urcite neni ani napojen pin konektoru. Mel by to byt pin c.5 zluteho konektoru.

V katalogu nahradnich dilu jsou ale 2 druhy tech zasuvek pro bezp. pas:

- LEFT HAND DRIVE PYROTECHNIC BELTS W/O ALARM (cena kolem 3 tis)

- LEFT HAND DRIVE PYROTECHNIC BELTS WITH ALARM (cena kolem 5tis)

Mozna ze ten drazsi je s cidlem... :nevim

[upravil dne 24.3.2007 Tornado]

caf, a to je cena jedneho pyropasu alebo sada dvoch???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: Tornado

Tuhle kontrolku asi nema zapojenou nikdo, ani kdyz se to uz kdysi parkrat resilo, nebyl nikdo kdo by ji mel zapojenou. V budikach chybi nejen zarovka, ale urcite neni ani napojen pin konektoru. Mel by to byt pin c.5 zluteho konektoru.

V katalogu nahradnich dilu jsou ale 2 druhy tech zasuvek pro bezp. pas:

- LEFT HAND DRIVE PYROTECHNIC BELTS W/O ALARM (cena kolem 3 tis)

- LEFT HAND DRIVE PYROTECHNIC BELTS WITH ALARM (cena kolem 5tis)

Mozna ze ten drazsi je s cidlem... :nevim

[upravil dne 24.3.2007 Tornado]

caf, a to je cena jedneho pyropasu alebo sada dvoch???

Jen jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martas406

taky jsem to zkousel,a marne ,takže ani jednotka airbagu nevi jestli mam pasy?

proc by to mela vedet jednotka. to mas vedet predevsim ty, jakmile sednes do auta a rozjedes se, mas byt pripoutan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

jasne, ja jsem odpovidal taky v zertovnem duchu, no u tech jednotek co to poznaji asi musi byt snimac, jestli jsou pasy zapnuty, ale tady kdyz se nepripoutas a vybehne na tebe airbag, tak to mas myslim spocitany

Ja vim.No prave,proto je to taky jeden z duvodu se pripoutat, tak jsem se nad tim zamyslel,ze nejakou logiku to ma,ale na vahu a asi ani na pasy,kdyz vylitnou oba,a navic by ho novejsi modely nemeli vypinaci,kdyby to tak fungovalo:myslim

[upravil dne 28.3.07 Martas406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

no tak v mojom to asi mam,ale zacalo to blbnut....auto mam od znameho,on tam signalizacia mal,ale liezlo mu to na nervy a nejako to pospajali,aby to nepistalo....a problem je v tom,ze ta kontrolka mi zacala svietit a svieti mi stale...ja by som to chcel vratit do povodneho stavu,ale zatial neviem ako na to.....takze snimac je v tej skatuli,kde zapinam pas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Falken

Tohle téma by mě taky zajímalo. Já když zapnu klíčky tak se kontrolka rozsvítí a po chvilce zhasne at jsem připoutanej nebo ne. Je to normální? Asi ne co?

Jestli to není zapojený třeba na kontrolku airbagu apod. Jen aby Ti to připomělo že by jsi se měl připoutat.

Tenhle styl jsem viděl u bráchy v sieře z roku 84. Když s tím jel poprvý táta tak furt cvakal pás a po otázce co dělá řekl že čeká až zhasne obrázek pásu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Tenhle styl jsem viděl u bráchy v sieře z roku 84. Když s tím jel poprvý táta tak furt cvakal pás a po otázce co dělá řekl že čeká až zhasne obrázek pásu. :)

třeba by to nenastartoval:myslim

Startovalo to normálně ať už to svítilo nebo ne. Bylo to fakt jen jako upozornění. V tý době kdy se to auto vyrábělo. byly airbagy možná jen v luxusních limuzínách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...