Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolik kg mate na taznem u P406


l.hrudka

Recommended Posts

Původně zaslal: l.hrudka

videl sem i 750 a 1550 problem je ze sem si chtel koupit vozejk ale zjistil sem ze prevazna vecina jich je otypovana na 750 kg

Pokud potrebujes, obvykle neni problem pro vyrobce napsat do technicaku voziku mensi hmotnost (prave kvuli takovym pripadum, typicky Skodovkam). Ja osobne doporucuji tyto voziky: http://www.sacher.cz/ (nejsem na vyrobce nijak napojen, neni to reklama jen doporuceni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebrzděný 740 kg, brzděný 1500 kg, jenže nad 750 kg a více musíš mít řidičák E

Viz:

K tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo o maximální přípustné hmotnosti nepřevyšující 750 kg, současně však musí být splněna podmínka, že maximální přípustná hmotnost soupravy nepřevyšuje 3 500 kg a maximální přípustná hmotnost přípojného vozidla nepřevyšuje pohotovostní hmotnost motorového vozidla. Pokud tato podmínka splněna není, musí mít řidič řidičské oprávnění skupiny B+E.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Chtěl bych dát taky závěsné zařízení.Nic moc drahýho a hlavně,aby se nemusela dělat díra do nárazníku.Ty od SVC Náchod mají psaný,že se musí řezat díra.Co máte na vašich autech.Přívěs mám na malých kolech.V techničáku mám povolenou hmotnost:brzděný 1500 kg nebrzděný 665 kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JaKoB

Chtěl bych dát taky závěsné zařízení.Nic moc drahýho a hlavně,aby se nemusela dělat díra do nárazníku.Ty od SVC Náchod mají psaný,že se musí řezat díra.Co máte na vašich autech.Přívěs mám na malých kolech.V techničáku mám povolenou hmotnost:brzděný 1500 kg nebrzděný 665 kg.

Mám od SVC a žádnou díru řezanou nemám, tak nevim

post-0-141095966551_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik máte max. předpis na brzděný je na typovém štítku kastle, stačí odečíst celkovou hmotnost od max. hmotnosti soupravy... Výrobce tažného jej může mít na míň, na víc by psané být nemělo (ale načerno se i to psalo, typu 405-ka s 1800kg a podobné nesmysly).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pinďa

Já mám nebržděný - 670 a bržděný - 1200, třída A50-X BRINK. :D

Nezapomeňtě že závisí i od váhy auta, neboli co tam je za motor (1,6 nebude mít stejné hmotnosti jako 3,0 litr). :myslim:roker:myslim

mam na teba jednu otazocku.pozeram, ze mas tazne od tej istej firmy ako ja.mas tu odnimatelnu gulu?ak ano tak som si v navode vsimol, ze tam sa to poistuje este nejakym klucom ta gula?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...