Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlhovky na P306


dvorda

Recommended Posts

Dobrý den!

Prosím o radu:

koupil jsem Peugeot 306 2.0.Hdi r.v.2000 a nefungují mi mlhová světla. Ani přední, ani zadní. Pojistky OK, páčkový přepínač zdá se také.... Nerozsvítí se mi ani kontrolky na přístrojovce... Můžete mi někdo poradit??? Je v tomto autě společné relé pro obě mlhovky?? Víte které to je? A nebylo by schema elektroinstalace?? To by mi asi taky pomohlo.... Mám auto v plné výbavě... Předem děkuji za reakce i pomoc. Z. Dvořák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dvorda

Dobrý den!

Prosím o radu:

koupil jsem Peugeot 306 2.0.Hdi r.v.2000 a nefungují mi mlhová světla. Ani přední, ani zadní. Pojistky OK, páčkový přepínač zdá se také.... Nerozsvítí se mi ani kontrolky na přístrojovce... Můžete mi někdo poradit??? Je v tomto autě společné relé pro obě mlhovky?? Víte které to je? A nebylo by schema elektroinstalace?? To by mi asi taky pomohlo.... Mám auto v plné výbavě... Předem děkuji za reakce i pomoc. Z. Dvořák

Servus, to by chcelo nejakú schému nie? Inak by som to asi nehľadal. Takže chlapi ak môžete hoďte to tu až sa má od čoho chalan odraziť, kua kua. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...