Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Original/neoriginal vymenene celno sklo na 307


xylofon

Recommended Posts

Nazdar.

Vymienali mi v servise celne sklo. Po 20 min ked zasvietilo slnko som pocas jazdy zistil ze nie je tonovane do zelena ako vsetky ostatne a ako aj povodne skloco tam bolo. Normalne mi to vadilo.

Sklo je od Saint-Gobain vyrobcu. Ale to mi nepovie typ skla. Robi sa na 307 jeden typ tonovanych (resp. netonovanych) okien (odhliadnuc od skiel pre senzor)? Sklo pri pohlade spredu tiez nema fialovy nadych ako to povodne... Vyzera ako obycajne sklo z Skody MB. Uplne číre. Pls help. Mam sa dozadovat vymeny? Alebo je to jedine sklo co sa robi na 307 kombi (nie SW). V prilohe oznacenie skla...

post-0-14109595436709_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako to sklo co mas vyfocene origo je, ale jsou dva druhy jedno obyc cire a jedno tzv. antireflexni-to je prave to jak vypada zepredu fialove.nevim jestli jsi to mel jako jeste v zaruce pak by ti tam meli dat to same co jsi tam mel a pokud to nebyla oprava v ramci zaruky tak jsi mel uvest jaky typ chces.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: upper9

jako to sklo co mas vyfocene origo je, ale jsou dva druhy jedno obyc cire a jedno tzv. antireflexni-to je prave to jak vypada zepredu fialove.nevim jestli jsi to mel jako jeste v zaruce pak by ti tam meli dat to same co jsi tam mel a pokud to nebyla oprava v ramci zaruky tak jsi mel uvest jaky typ chces.

Islo to ako poistna udalost. Sklo identifikoval poistovak ako antireflexne, tonovane. Take mi v servise povedali ze objednali. A ze to je ono. Ale pri pohlade z auta-je bocne male sklo na dverach asi 4-5x zelensie ako celne (novo vymenene) sklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Islo to ako poistna udalost. Sklo identifikoval poistovak ako antireflexne, tonovane. Take mi v servise povedali ze objednali. A ze to je ono. Ale pri pohlade z auta-je bocne male sklo na dverach asi 4-5x zelensie ako celne (novo vymenene) sklo...

Servus,

kua kua chlapi tak to by ma riadne nasralo takáto abnormalita!! To nech si pekne vyhodia a dajú naspúť to čo tam má byť, no nie? to ako má vyzerať to auto potom. To keď ti prídú z opravy topánky to máš tiež jednu červenú a druhú čiernu?? :bojim

Ozaj kde ti to robili tí šmejdi??:bojim:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nafakturovali pojištovně cenu čireho nebo antireflexniho skla? počitam že tu druhou variantu ,tzn .koupily za min . penize obyč sklo a pojištovna jim zaplatila max.! To ti ale může byt jedno,ty se seber a jdi do servisu že ti nalepili jiny typ skla než tam měl byt, je to klasicka reklamace. Na to máš právo.pak napiš jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xylofon

Původně zaslal: upper9

jako to sklo co mas vyfocene origo je, ale jsou dva druhy jedno obyc cire a jedno tzv. antireflexni-to je prave to jak vypada zepredu fialove.nevim jestli jsi to mel jako jeste v zaruce pak by ti tam meli dat to same co jsi tam mel a pokud to nebyla oprava v ramci zaruky tak jsi mel uvest jaky typ chces.

Islo to ako poistna udalost. Sklo identifikoval poistovak ako antireflexne, tonovane. Take mi v servise povedali ze objednali. A ze to je ono. Ale pri pohlade z auta-je bocne male sklo na dverach asi 4-5x zelensie ako celne (novo vymenene) sklo...

pokud si tam mel antireflexni tak to musi byt to jak vypada na vzhled modrofialove a to ti tam podle toho co pises nedali, takze jak ti tu spravne ard honem zpet do servisu a nech si dat jine nebo je napraskej na pojistovne !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...