Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

barva na bubnové brzdy


paflachina

Recommended Posts

Ahoooj,lovil jsem ve hledání,ale bez úspěchu,tak se teda zeptám;) Přemýšlím čím natřít bubnové brzdy,jestli se může použít normální barva nebo to chce nějakou spešl na vyšší teplotu.Aby se pak něco obyčejnýho hned nesloupalo díky zahřívání.Poradtéééé:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mohu doporucit, me se po zkusenostech ve spreji na brzdice = na nic, proste zadnou barvu ve spreji, musi se to natrit aby to poradne drzelo, jinak to na to jen tak naprskas, drzi to mesic dva pak to zacne stejne jit do pryc

chtel jsem dat brzdice a kotouce na stribrno, aby ladily s litakama. Sundal jsem kolo, vrtacku s ocelakem, potom omyl a opucoval redidlem. Koupil jsem SILIKOVOU stribrenku, napackal steteckem, tusim snad 2x. Drzi krasne, nelepi se nato prach, pac je to takova silikonova barva na omak opravdu skoro jak silikon(pozor...ne kozy ;) ). Normalni barva ve spreji byla za chvili zasla, odlupovala se..tohle drzi pekne a urcite kdyz je to silikonova barva teplotu na brzdici v pohode vydrzi. Tim ze je mekci a pruznejsi se neloupe a drzi jak ma a snasi lepe i pri sundavani kola kdyz do brzdice necim kovovym drcnu, ze se to hned nesedre nebo neubije.

[upravil dne 22/3/2007 rimmer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já použil černý hammerite... bylo by to asi v pořádku, kdybych dodržel 4hodinovou dobu pro zaschnutí :D po cca 2 a půl jsem musel pryč... Auto dostalo kouř a barva stekla na vnitřek elektronů... Tak jsem to zase očistil a nemám tam nic :D Je zarážející, že tak drahé brzdy jako brembo max nemají nejakou antikorozní ochranu (zadní kotouče) :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

a co by jsi chtěl je od toho abys pak koupil nové a ne aby ti to vydrželo po dobu celého auta

to je mi jasné, zvlášť když je to na třílitru že? ale mám ty brzdy staré max 3měsíce :myslim to je právě to, proč se pozastavuji nad tím, že jsou zrezlé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty \"špalky\" jsou z tvrdého dřeva a dost široké. Kdybych jim nevěřil, tak na ně svojí milou 406 nedám. I nu na \"vesnici\" se dřevo používá všude na skoro na vše. Máš pravdu, že trojnožka by byla lepší. Ale když není, tak přijdou za vděk i špalky:myslim:D:D:D. Už jsem viděl v nějakém letáku prodej dvou trojnožek asi za 200,- nebo 300,-Kč, tak si je koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl v obchodě kupovat barvu na brzdy ve spreji a doporučili mi abych raději koupil to samé ale v plechovce a natřel to normálně štětcem, tak jsem koupil tu. A odpadá i problém s demontáží brzd, takhle se to dá udělat přímo na autě. Podle nich by to mělo držet o hodně lépe než nastříkané sprayem. No uvidíme, udělám to a doufám že to do srazu nesleze.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...