Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servisy na SLOVENSKU


pavex

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

V NM mi menili v zaruke zadne okno z dovodu poskodeneho vyhrievania, hlasena zavada , objednany servis, standard...

druhy krat mi odisla zapalovacia rampa asi 300m od servisu, \"doskackal\" som tam. Pozreli sa na auto skoro okamzite, rampu nemali skladom, objednali, do 3 hodin som spokojne odchadzal...jedine sa mi nepacia ceny, znackovy servis :bojim

fuel PY, tesnenie pod hlavou a spojka, po vynene spojky tiekol olej od poloosi, priplatil som material a 30% roboty takze spokojnost, pravda bol som tam na doporucenie mechanika co pre nich robi externe....

malickosti si robim doma sam - olej, brzdy, rozvody, radiator kurenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

...nedavno som tu riešil, že som nevedel napojit na diag. kamošove berlingo 1,4 r.v. 1998. Odniesol ho do servisu a povedali mu to iste (diagnostika nekomunikuje s BSI) takže auto nevedia opraviť. :myslim

Strašne ma prekvapila suma čo za túto informáciu požadujú a to 70€:o

Vraj niečo ešte skúšali a hlavne dlho premýšlali (netuším o čom). Je TO NORMALNE? Čo by ste urobili vy? (zatial im tam auto nechal nech ešte porozmýšlajú o tej cene)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO co by jsme udelali.

Zaplatil bych a vzal si auto.

Mysli jako ze bude to levnejsi??

Jako 70 ecek to prehnali.

Ale pokud vemes ze pronajem diagnostiky stoji ne male penize podpora v PSA stoji mesicne ne male penize.Mechanik potrebuje vyplatu...........:myslim

A je porad vic lidi co si kupuje chinu diag , tak nejak to servis kompenzovat proste musi.

A to jste jeste to berlingo nerozhybali?Je to to s tim starterem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Straki, to je presne ono, .....ešte nie, lebo on ho hned odniesol do servisu a ako pišem ešte stale je tam :nevim (to nebol autorizovany servis len nejaky garaz-majstri, takže diagnostika bola len nejaka univerzalna.....) ja mu poviem nech sa dohodne na tej cene a zoberie ho odtial, potom sa na to pozrieme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Autorizovaný servis Peugeot Zvolen servisovali nám tam 206 307 406 a za tie roky to bolo fakt vela opráv raz aj po ťukanci z 307 dokonca vybavili aj inú poisťovňu na pzp lebo z našou starou mali problémy z preplácaím za este lepšiu cenu ako sme mali . Vždy pomohli poradili a ked sme chceli vedeli dať aj diely z druhovýroby .

Ja som bol včera v Lučenci v autorizovanom citroëne personál super nebol som objednaný ale ajtak má asi za 20 min zobrali dnu len pre info otlakovanie klimatizácie vyčistenie a naplnenie 27€ oproti je bystriansky VW / škoda za naplnenie pýtajú 72€ !!!!

Teraz hľadám servis / firmu v LC alebo VK na opravu klimatizácie mam tam niekde únik .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahojte, nadisiel mi cas na "generalny servis", vymenu rozvodov, odstranenie nejakych "drobnych" zavad, jednoducho vsetko jednym supom, mate nejake tipy na servis idealne v Presove, kde sa s tym vyhraju a poriesia a nepokazia a vedia objednavat diely z rozumnych zdrojov za rozumne ceny.. ? Pripadne aj Kosice. Ako bonus keby aj berlingo im nieco vravelo, nepohnevam sa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...