Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servisy na SLOVENSKU


pavex

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 5 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Kupil som auto servisované v Peugeote Lučenec. Neskutočné auto ako z hororu.Malo na tachu 52000km.Na oko paráda.Už som mal pokazené asi všetko.Má o tomto servise niekto neaké poznatky.Po čase zisťujem ako keby tam dávali pri prehliadkach ojazdené dielce.Prvá odišla po mesiaci zapalovacia rampa,další mesiac spojka, nasledoval ventilátor chladiča,nedoviera klapka zatvárania kurenia a najnovšie servis zahlásil že prevodovka je na GO po odjazdení 80000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: GONDAR

Kupil som auto servisované v Peugeote Lučenec. Neskutočné auto ako z hororu.Malo na tachu 52000km.Na oko paráda.Už som mal pokazené asi všetko.Má o tomto servise niekto neaké poznatky.Po čase zisťujem ako keby tam dávali pri prehliadkach ojazdené dielce.Prvá odišla po mesiaci zapalovacia rampa,další mesiac spojka, nasledoval ventilátor chladiča,nedoviera klapka zatvárania kurenia a najnovšie servis zahlásil že prevodovka je na GO po odjazdení 80000km.

inak to je nejake podozrive!!! :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 7 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...

Dúfam,že už konečne skončí zima a potom prezujem nové letné gumy.Predtým by som chcel dať skontrolovať geometriu. Vie niekto poradiť dobrý servis, PD,PE- najlepšie nie peugeot PD(mam zlú osobnú skúsenosť,už som reklamoval, nezaistili volant a ostal šikmo.) Díky, ak náhodou niekto poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Dúfam,že už konečne skončí zima a potom prezujem nové letné gumy.Predtým by som chcel dať skontrolovať geometriu. Vie niekto poradiť dobrý servis, PD,PE- najlepšie nie peugeot PD(mam zlú osobnú skúsenosť,už som reklamoval, nezaistili volant a ostal šikmo.) Díky, ak náhodou niekto poradí.

Skus mojho servisaka. Robi mi 406-tku už skoro tri roky a spokojnost maximalna.

Milan Matias 0905 478 170.

Je v areali Prievidzského družstva.

Este mam dobru skusenost s firmou ARS v PD pri Mostenici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

môžem potvrdiť pozitívnu skúsenosť (zatiaľ) so značkovým servisom v Poprade, navšívil so ho len 1x - servis po 20 tis.km dúfam že to tak bude aj naďalej

Tak to gratulujem. Mne odisiel ventilátor vnutri v aute takže mi nesla klima. Bol som na ceste do KE.

Pridem do Popradu do Peugeotu a nikoho tam nemali, chlapik na prijme vyzeral jak keby som mu pretiahol manzelku.Neviem co mu bolo ale poslal ma prec ze nevie co to moze byt a podobne.

Tak som šiel dalej a v Prešove v Peugeote mali natrieskané ale ked videl že som z PD tak som cakal asi pol hodiny a zobrali mi auto dnu. Oni prisli na ten odpor ze je zly. Dali mi objednávkové číslo nech si to objednám v PD lebo na sklade to nemávajú. Boli úplne super a zobrali par eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

je z Brusna ak ti nevadi ze budes musiet za nim cestovat:) .. ale je na neho spolah.. byva tam po CS Jurki.. ma tak vela aut v zahrade:D... ak budes chciet cislo kludne napis SS... ale ak budes mat cestu okolo kludne sa u neho zastav.. je v pohode a rad pomoze vo vsetkom...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám auto ešte v záruke, takže značkové:

Poprad nikdy viac. Keď som sa obzeral po aute, keď som bol v PP a zistili že mám záujem o 206 ( vtedy som ešte mal v merku 206-tku), ochota \"veškerá žádna\", neboli schopní mi vypracovať ani ponuku, (okrem katalógu, žiadne informácie (aj ten katalóg dobre že nepýtali vrátiť). Nakoniec auto som kupoval v Partizánskom, spokojnosť, aj so záručnou opravou. Najlepší \"gól\" bol v poprade, keď som potreboval vymeniť tesnenie na olejovom čerpadle a nechcelo sa mi ísť do PE, tak ma v poprade vypoklonkovali, nech si idem záručnú opravu spraviť tam, kde som si kúpil auto.

PE taktiež v pohode

V sučasnosti chodim do Žiliny, zatiaľ spokojnosť, dokonca po záručnej oprave mi volali spätne,že ako som bol spokojný s opravou.... v celu ten záujem servisu ma potešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...