Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda před zadními sedadly


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Přilepil jsem to chemoprenem zpět. Jen je divný že na předních dveřích to mám odlepené taky, protože jsem dělal stahovačky a tam mi neteče:myslim

Nie som si istý ale ten igelit by sa mal dať prilepiť aj silikónom či nie?:myslim

No k autu jsem si silikon přinesl, ale po chvilce přemýšlení jsem použil chemopren. Ten silikon by moc nedržel, sloupnul by se z ty folie. chemoprenem jsem natřel to puvodní lepidlo a slepil jsem to;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vsak ja som len napisal cim by to mozno mohlo byt ale asi skor nie...inac mne sa folia pod tym tapacom nezda ze by bola na to aby ti netieklo do auta lebo ja ju tam v predu vobec nemam a v vzadu ked som dorabal podsvietenie kluciek som ju tiez odlepil a neprilepil naspät len tak som ju tam nechal vysiet a v aute mam stale sucho :super tak neviem ci to bude len tym :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

no vsak ja som len napisal cim by to mozno mohlo byt ale asi skor nie...inac mne sa folia pod tym tapacom nezda ze by bola na to aby ti netieklo do auta lebo ja ju tam v predu vobec nemam a v vzadu ked som dorabal podsvietenie kluciek som ju tiez odlepil a neprilepil naspät len tak som ju tam nechal vysiet a v aute mam stale sucho :super tak neviem ci to bude len tym :myslim

No pokud stojíš rovně tak voda kape dolu na spodek dveří a vyteče, do auta se potom nedostane, jenže pokud stojíš bokem proti kopci, tj nakloněnej na stranu tak voda kape na tu folii a po ní stéká dolů, a pokud dole není přilepená tak vyteče ven mezi tapecem a dveřma přímo do auta, pokud tam nemáš tu folii tak ti to muže kapat přimo na vnítřek tapecu a stekat do auta uplně stejně, ale to jen pokud se postavíš nakloněnej na stranu;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

no vsak ja som len napisal cim by to mozno mohlo byt ale asi skor nie...inac mne sa folia pod tym tapacom nezda ze by bola na to aby ti netieklo do auta lebo ja ju tam v predu vobec nemam a v vzadu ked som dorabal podsvietenie kluciek som ju tiez odlepil a neprilepil naspät len tak som ju tam nechal vysiet a v aute mam stale sucho :super tak neviem ci to bude len tym :myslim

Aby ses jednou nedivil, tohle bych nepodcenoval. Viz Radek a starsi temata tady na foru... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: kuboSE

no vsak ja som len napisal cim by to mozno mohlo byt ale asi skor nie...inac mne sa folia pod tym tapacom nezda ze by bola na to aby ti netieklo do auta lebo ja ju tam v predu vobec nemam a v vzadu ked som dorabal podsvietenie kluciek som ju tiez odlepil a neprilepil naspät len tak som ju tam nechal vysiet a v aute mam stale sucho :super tak neviem ci to bude len tym :myslim

Aby ses jednou nedivil, tohle bych nepodcenoval. Viz Radek a starsi temata tady na foru... ;)

Jj, taky jsem si říkal že to tam není potřeba, dokud jsem se nepostavil nakřivo za deště:D

A chci poděkovat Tornadovi, tohle by mě určitě nenapadlo:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak dneska ráno otevřu auto a koukám že před zadním sedadlem mám malej bazén, nechápu jak se tam tolik vody dostalo. Stál jsem na nerovným parkovišti bokem do kopce. Vodu jsem vytřel, koberec byl jako houba nasaklej tak jsem to vzal u pumpy vysavačem. Odpoledne jsem byl v servise domluvit si termín opravy, při ty přiležitosti jsem se na to zeptal, řekli mi že nejsem jediný komu z ničeho nic nateklo k zadnim sedadlum. Prý to udělalo asi 5ti jejich zákazníkům třeba jednou a pak během dalších 5ti let ani jednou, nikdy nic nenašli, asi se auto nějak kříží a když to chytne tu spravnou polohu tak tam teče. Máte někdo podobnou zkušenost??

Máš šíbr? U 405-ky mi tam po čase teklo šíbrem. Ale voda zůstala ve střeše a při rozjezdu z parkoviště mne to zlilo. Mimochodem poslední dobou pozoruju, že tě u tvého vozu stíhá jeden problém za druhým...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: kuboSE

no vsak ja som len napisal cim by to mozno mohlo byt ale asi skor nie...inac mne sa folia pod tym tapacom nezda ze by bola na to aby ti netieklo do auta lebo ja ju tam v predu vobec nemam a v vzadu ked som dorabal podsvietenie kluciek som ju tiez odlepil a neprilepil naspät len tak som ju tam nechal vysiet a v aute mam stale sucho :super tak neviem ci to bude len tym :myslim

Aby ses jednou nedivil, tohle bych nepodcenoval. Viz Radek a starsi temata tady na foru... ;)

Jj, taky jsem si říkal že to tam není potřeba, dokud jsem se nepostavil nakřivo za deště:D

A chci poděkovat Tornadovi, tohle by mě určitě nenapadlo:super

teraz som sa tak nad tym poriadne zamyslel a ja som este asi takto za dazda poriadne ani nestal nakloneny na jeden bok a fakt by to mohol byt asi problem ale v zhladom na to ze sa mi to este nestalo tak to nebudem ani zatial riesit :super ale dik za rady myslim ze to tu pomohlo vela ludom a aj mne ak sa mi to stane nahodou :papa ....inac ako velmi musi byt naklonene to auto aby tam uz daco natieklo??? lebo niekedy stavam nakloneni ale je to fakt len trochu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

teraz som sa tak nad tym poriadne zamyslel a ja som este asi takto za dazda poriadne ani nestal nakloneny na jeden bok a fakt by to mohol byt asi problem ale v zhladom na to ze sa mi to este nestalo tak to nebudem ani zatial riesit :super ale dik za rady myslim ze to tu pomohlo vela ludom a aj mne ak sa mi to stane nahodou :papa ....inac ako velmi musi byt naklonene to auto aby tam uz daco natieklo??? lebo niekedy stavam nakloneni ale je to fakt len trochu....

No nakloněné musí byt tak aby voda která zateče za těsnění okna kapala na tu folii místo dolů do dveří, myslim že to nemusí být moc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 roky později...

no já mám zase problém takový,že mě teče dovnitř zadníma dveřma za řidičem. Tuhle jsem tam měl hotový moře vody,no hnus,a zjistil jsem že to tam teče přes těsnící gumu dole přes práh,takjsem zkusil otočit celou těsnící gumu o 90° a nepomohlo to, tak jsem tam nalepil na ti hranu toho těsnění na kastli takovou molitanovou lepící pásku a taky to nepomohlo. Tuhle jak pršelo jak z konve,tak jsem se chystal s hadrem do auta že tu vodu vytáhnu,a hle nikde nic,tak teď nevím čím by to mohlo bejt ?? Jestli je ta guma nějaká divná,nebo nějakým způsobem přitáhnout zámek aby to lépe docvaklo ?? Poradí někdo ?? Díky za případné typy....

no tak jsem tam šel teď podívat,na podlaze bylo sucho,ale na té gumě byla voda......,tak já už nevím kudma to tam teče....

edit:

po přečtení tohoto vlákna se přiznám,někdy na jaře jsem mazal zevnitř pant dveří,a ten šedý molitan jsem odstranil.....,takže to asi nebyl moc dobrý nápad jak na to koukám..... takže tam zkusím nalepit nějakej igelit a uvidíme.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...