Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda před zadními sedadly


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tak dneska ráno otevřu auto a koukám že před zadním sedadlem mám malej bazén, nechápu jak se tam tolik vody dostalo. Stál jsem na nerovným parkovišti bokem do kopce. Vodu jsem vytřel, koberec byl jako houba nasaklej tak jsem to vzal u pumpy vysavačem. Odpoledne jsem byl v servise domluvit si termín opravy, při ty přiležitosti jsem se na to zeptal, řekli mi že nejsem jediný komu z ničeho nic nateklo k zadnim sedadlum. Prý to udělalo asi 5ti jejich zákazníkům třeba jednou a pak během dalších 5ti let ani jednou, nikdy nic nenašli, asi se auto nějak kříží a když to chytne tu spravnou polohu tak tam teče. Máte někdo podobnou zkušenost??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak dneska ráno otevřu auto a koukám že před zadním sedadlem mám malej bazén, nechápu jak se tam tolik vody dostalo. Stál jsem na nerovným parkovišti bokem do kopce. Vodu jsem vytřel, koberec byl jako houba nasaklej tak jsem to vzal u pumpy vysavačem. Odpoledne jsem byl v servise domluvit si termín opravy, při ty přiležitosti jsem se na to zeptal, řekli mi že nejsem jediný komu z ničeho nic nateklo k zadnim sedadlum. Prý to udělalo asi 5ti jejich zákazníkům třeba jednou a pak během dalších 5ti let ani jednou, nikdy nic nenašli, asi se auto nějak kříží a když to chytne tu spravnou polohu tak tam teče. Máte někdo podobnou zkušenost??

Máš šíbr? U 405-ky mi tam po čase teklo šíbrem. Ale voda zůstala ve střeše a při rozjezdu z parkoviště mne to zlilo. Mimochodem poslední dobou pozoruju, že tě u tvého vozu stíhá jeden problém za druhým...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš šíbr? U 405-ky mi tam po čase teklo šíbrem. Ale voda zůstala ve střeše a při rozjezdu z parkoviště mne to zlilo. Mimochodem poslední dobou pozoruju, že tě u tvého vozu stíhá jeden problém za druhým...Šíbr nemám, a jeden problem za druhým mě už začíná pěkně štvát, jestli toho pažout nenechá tak ho pošlu ze skály:grr:D:D:D:D

[upravil dne 21/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Ja osobne s tim zkusenost nemam, ale uz to tu kdysi bylo, ze teklo dverma. Dotycny pri hledani zavady zjistil, ze mu ve dverich chybi pod tapecirunkem takovej ten \"igelit\" a tim teklo do auta, tak zkus na to mrknout jestli ho nemas nejak porusenej.

To jako myslíš že by se ty dveře naplnili až do výše ty hrany ke ktery je přilepenej tan igelit a pak to přeteklo směrem do auta? Ta voda snad vytéká těmi otvory v rozích dveří, nebo ne. Ale mě tam nikdy neteklo i při velkejch lijácích, to jen ted najednou:(

[upravil dne 21/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jelikoz jsi stal i bokem do kopce, tak mohla voda kapat na ten igelit a styct do auta. To chce ale videt. Kdysi to tu uz bylo. Tenkrat tam nemel dotycny ten igelit vubec. Taky se nejdrive divil odkud se to tam mohlo vzit.

Ale v tvem pripade to muze byt i neco jinyho, chce to pohledat. :papa

EDIT: mrknul jsem do mych oblibenych a to tema jsem tam mel, takze mrkni tady:

Treba ti to pomuze...

[upravil dne 21.3.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

No jelikoz jsi stal i bokem do kopce, tak mohla voda kapat na ten igelit a styct do auta. To chce ale videt. Kdysi to tu uz bylo. Tenkrat tam nemel dotycny ten igelit vubec. Taky se nejdrive divil odkud se to tam mohlo vzit.

Ale v tvem pripade to muze byt i neco jinyho, chce to pohledat. :papa

No možny by to bylo s tím kapáním, já měl ten igelit dole odlepenej asi před třemi týdny jak jsem dělal tu aretaci dveří. A asi se to zpátky samo nepřilepilo uplně, pro jistotu to přilepím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Editoval jsem svoji minulou odpoved, ale to uz jsi zatim napsal novej prispevek, tak ti to tu napisu znova, kdybys to nahodou prehlidnul:

Mrknul jsem do mych oblibenych a to tema jsem tam mel, takze mrkni tady:

Jo díky moc, já tam mám nalepený takový šedivý něco mezi polystyrenem a folii, jenže když jsem pod to lezl tak jsem to musel dole odlepit, je možný že se to zpatky nepřilepilo a teče tam tudy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byla to opravdu voda? ja se kdysi tak opil že mě stara odvezla do lesa a tam se mnou dělala .... :roker, a rano koukam vsude mokro,fleky ,no děs a hruza ,stara byla spokojena a ja si to ani nepamatoval.jedina vzpominka byy jen ty fleky.naštěsti to bylo ve scorpiu což mě tak nemrzelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

byla to opravdu voda? ja se kdysi tak opil že mě stara odvezla do lesa a tam se mnou dělala .... :roker, a rano koukam vsude mokro,fleky ,no děs a hruza ,stara byla spokojena a ja si to ani nepamatoval.jedina vzpominka byy jen ty fleky.naštěsti to bylo ve scorpiu což mě tak nemrzelo.

Ale no tak, pul kyble toho bylo:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caf, asi to nebude tymto ale raz na mojej este starej 406 som mal problem s antenou na streche a tieklo mi cez nu do auta ale neviem ci by ti cez to natieklo az dole a kto vie ci az pol vedra :super

p.s. este teraz ma napadla jedna vec ked si minule spominal ze ti niekde unika voda z chladiacej sustavy ci ti nepraskol vnutorny radiator a tadial ti nenatieklo tolko vody???

[upravil dne 23/3/07 kuboSE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

caf, asi to nebude tymto ale raz na mojej este starej 406 som mal problem s antenou na streche a tieklo mi cez nu do auta ale neviem ci by ti cez to natieklo az dole a kto vie ci az pol vedra :super

p.s. este teraz ma napadla jedna vec ked si minule spominal ze ti niekde unika voda z chladiacej sustavy ci ti nepraskol vnutorny radiator a tadial ti nenatieklo tolko vody???

[upravil dne 23/3/07 kuboSE]

Kdyby prasknul radiator tak to bude vepředu. A bylo to asi opravdu tak že to teklo po ty folii, bylo vidět kde to ze dveří teklo ven, když jsem oddělal tapecirunk.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuboSE: Kdyby to bylo antenou, tak kdyz strcis ruku pod stresni tapec, tak by tam mohla byt kaluz. Ja ji tam mel pri problemech s antenou. Navic si kazdy pri problemech s antenou stezoval na vodou vepredu. Radek H. ji ma vzadu... :papa

Jinak jsem se dival kolik stoji ta folie origo Peugeot - neco kolem 2500kc. :bojim

Ja jak jsem delal vepredu stahovacky, tak sem se snazil tu folii co nejvice pritisknout na to stary lepidlo a pak kraje oblepil izolacni paskou (tou elektrikarskou). Zatim sucho...

[upravil dne 23.3.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

kuboSE: Kdyby to bylo antenou, tak kdyz strcis ruku pod stresni tapec, tak by tam mohla byt kaluz. Ja ji tam mel pri problemech s antenou. Navic si kazdy pri problemech s antenou stezoval na vodou vepredu. Radek H. ji ma vzadu... :papa

Jinak jsem se dival kolik stoji ta folie origo Peugeot - neco kolem 2500kc. :bojim

Ja jak jsem delal vepredu stahovacky, tak sem se snazil tu folii co nejvice pritisknout na to stary lepidlo a pak kraje oblepil izolacni paskou (tou elektrikarskou). Zatim sucho...

[upravil dne 23.3.2007 Tornado]

No přilepím to vepředu taky, jen co se trošku oteplí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém za řidičem.

Byl prasklý plastový kryt (a část byla špatně nalepená - odlepená) pod tapecírunkem zadních dveří (ale než jsem to našel kudy to teče). :grr

Teklo dovnitř pod tapecírunkem dovnitř a po prahu na zadní kobereček (v červeném kolečku). :myslim

[upravil dne 23/3/07 Pinďa]

post-0-14109595438178_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Přilepil jsem to chemoprenem zpět. Jen je divný že na předních dveřích to mám odlepené taky, protože jsem dělal stahovačky a tam mi neteče:myslim

Nie som si istý ale ten igelit by sa mal dať prilepiť aj silikónom či nie?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...