Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konektor


Bohumil

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Domanský-Tipta

Dobrý den

Tento konektor se jako náhradní díl bohužel nedodává.

Lze ho sehnat jako součást celého svazku motoru.

Dobrý den,

vážený pane, dovoluji si Vám oponovat, přívodní konektor k ŘJ ABS se dá objednat samostatně, bez kabeláže. Včera objednán příští týden bude dodán. Pošlu foto pro důkaz místo slibů.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Původně zaslal: Domanský-Tipta

Dobrý den

Tento konektor se jako náhradní díl bohužel nedodává.

Lze ho sehnat jako součást celého svazku motoru.

Dobrý den,

vážený pane, dovoluji si Vám oponovat, přívodní konektor k ŘJ ABS se dá objednat samostatně, bez kabeláže. Včera objednán příští týden bude dodán. Pošlu foto pro důkaz místo slibů.:papa

Tak přece, jak jsem říkal. I s tou cenou jsem doufám nebyl daleko od pravdy. Holt není servis jako servis. Někde se chce, jinde asi ne. Milda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den

Odpovídal jsem Vám z pozice autorizovaného servisu.U nás tento díl opravdu není.Jestli to nějaká autoelektrika dělá já bohužel netuším.

Od toho je to formum když něco někdo netuší aby mu druhý poradil.Tak si pro příště odpusťe komentáře typu HOLD NENÍ SERVIS JAKO SERVIS NĚKDE SE CHCE JINDE ASI NE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Domanský-Tipta

Dobrý den

Odpovídal jsem Vám z pozice autorizovaného servisu.U nás tento díl opravdu není.Jestli to nějaká autoelektrika dělá já bohužel netuším.

Od toho je to formum když něco někdo netuší aby mu druhý poradil.Tak si pro příště odpusťe komentáře typu HOLD NENÍ SERVIS JAKO SERVIS NĚKDE SE CHCE JINDE ASI NE.

Plně souhlasím :super ,v dnešní době kdy se v náhradě dělá od "A" až po "Z" nemůže nikdo 100% vědět kde co sehnat a proto by jsem s takovými výroky "Není servis jako servis ...." byl hodně zdrženlivý :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Bohumil to sehnal právě v autorizovaném servisu Peugeot. I když nevím, jestli je to přímo výrobek Peugeotu, či někoho jiného.

Jelikož je zrovna tohle docela častá závada, tak zřejmě jinde nelenili a asi sháněli nějakého dodavatele těch konektorů, než aby tahali z lidí peníze za celé kabelové svazky.

A že se někde chce a jinde ne, to je moje zkušenost práve s některými servisy Peugeot. Např. v jednom tempomat ne ne né nejde, ve jiném zas v pohodě.

Jinak proti Domanskému nic nemám:), nikdy jsem tam nebyl, neznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...