Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spokojenost se servisy PEUGEOT


mares

Spokojenost se servisy PEUGEOT  

  1. 1. Spokojenost se servisy PEUGEOT


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak to já musím zase pochválit peugeot Opava.Vstřícnost a ochota,servis byl rychléj a cena díky kuponové knížce byla víc než veselá:D Olej atd měním u známeho,ale díly auta v Peugeotech.Dneska my zase volaly ze servisu,zda je vše v pořádku a zda mám nějaké připomínky a pár dalších dotazů.Já jsem spokojen,tuk tuk na dřevo.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zdravím máte někdo zkušenosti s hodoninskym jonalem?Mám tam jet na garanciu.

 

Můžu jen doporučit, servisoval jsem tam 406 a teď i 407. Vždy vše opraveno na poprvé. Z větších oprav na 407 dělali kompletní rozvody včetně napínacího řetízku, spojku včetně setrváku, měnili prasklou klapku na topení, doplňovali a čistili FAP, měnili DRV ventil. Dále zde nechávám dělat pravidelnou prohlídku po 20 tis km a veškeré ostaní opravy. Cena vždy odpovídá kalkulaci. Po roce a půl od výměny rozvodů zjistili při prohlídce prolínající gufero u klikovky - výměna v rámci záruky bez jakýchkoli průtahů a výmluv. Přístup techniků je dobrý a člověka si tam všímají. Hodinová sazba si myslím že je na autorizovaný servis taky skvělá. Jediným mínusem snad jen delší objednací doba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...