Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Spokojenost se servisy PEUGEOT


mares

Spokojenost se servisy PEUGEOT  

  1. 1. Spokojenost se servisy PEUGEOT


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Michal1

Já mám velmi a velmi špatné zkušenosti se servisem Peugeot v České Lípě.Nedoporučuji navštěvovat.

jsem taky z Lípy a byl jsem tam tedy asi jen dvakrát a nic zásadního nedělali, takže docela spokojenost. Co tě tam tak vytočilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot Česká Lípa: přijímací technik, když potřebuji nějaké díly tak neví která bije a volá si na pomoc montéry z dílny, i když mu dám orig.objednávací číslo nebo mě začne přesvědčovat, že nic takového tam na tom autě není. Když je objednají tak to trvá velmi dlouho a nakonec přijde něco úplně jiného. Naposled se to opakovalo 3x. Měl jsem problém, že se po zamčení dálkovým ovladačem se nezavřelo okno řidiče. Po hodinovém zkoumání mi bylo řečeno, že se musí přehrát software a bude to stát 2500,- a auto musí u nich zůstat 3dny.Nehledě k tomu, že mechanici sedli do auta v montérkách bez potahu.Po přečtení příspěvku v diskuzi, kde se tento problém řešil jsem si to opravil za 10sekund. Když chci si nechat u nich udělat diagnostiku tak chtějí přes 1000,-Kč, ale když si závadu nechám u nich ihned opravit tak to stojí jen 600,-.Takže samostatnou diagnostiku se u nich nevyplatí dělat.Prý je to nařízení majitele.Chtěl jsem si nechat naprogramovat CD changer a cena 980,-mě docela šokovala.Jel jsem jinam a cena 350,-,to je rozdíl. Třeba jiní máte v Lípě lepší zkušenosti a já jsem se pouze vždy trefil do jejich špatných dnů!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v Plzni na Slovanech,co se týká náhradních dílů tak zatím spokojenost,3*jsem tam pro něco šel a vždy to měli a přijímací technik p.Beš....velmi příjemný,ochotný a rád poradí,ale samozřejmě až na ty ceny,zjištění že je v háji leaser na CD 500kč za 5 min.,oprava3100kč.Jinak na servis auto dávám ted jenom do AUTO FRANCE -Tomáš ZÁBRAHA (Husova ul.),zatím spokojenost,ochotný a příjemný celý personál,oprava1-2 dny bez objednání:super,ale nedoporučuji AUTO FRANCE v ulici U Hvězdárny,břídilové:grr

307 2,0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem z Budějc, Pažouta mám půl roku(staršího) a byl jsem z ním jen jednou v servisu na prohlídce při koupi auta. V budějovicích mě rovnou řekly, že na tohle momentálně nemají čas (prý toho mají hodně rozdělaného). Jel jsem tedy do HS Peugeot v Písku. Auto prohlédli, řekly co a jak, pak tam něco našly, zeptali se zda to chci opravit a co to bude stát. Mechanik si přetáhl sedačku igelitem. No řekl bych že celkem slušný přístup.

Negativní zkušenosti na servis Peugot v ČB jsem už slyšel z různých míst také, takže tam rozhodně nepojedu. Názor jednoho známého na servis v ČB byl následující: oni holt věděj, že ty lidi na tu servisní prohlídku přijet musí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem uvažoval o takové banalitě jako je třeba výměna oleje, zajet někam jinam k Pežotům, ale nakonec zvítězila pohodlnost.

Je škoda, že v HS Č.B.nemají zájem držet kvalitu a zároveň zákazníky.

Reklama na podložkách SPZ reklamu nedělá!

Reklamu s velkým R dělají spokojení zákazníci

Na servisní prohlídky se po dobu záruky musí jezdit, ale nikde není napsáno že do HS Č.Bud.

Nyní otevřel PEUGEOT servis p.KALNÝ ve Strakonicích.

Blíží se k Budějovicím což je dobře a může začít konkurovat HS.

[upravil dne 22.3.2007 mares]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Michal1

Peugeot Česká Lípa: přijímací technik, když potřebuji nějaké díly tak neví která bije a volá si na pomoc montéry z dílny, i když mu dám orig.objednávací číslo nebo mě začne přesvědčovat, že nic takového tam na tom autě není. Když je objednají tak to trvá velmi dlouho a nakonec přijde něco úplně jiného. Naposled se to opakovalo 3x. Měl jsem problém, že se po zamčení dálkovým ovladačem se nezavřelo okno řidiče. Po hodinovém zkoumání mi bylo řečeno, že se musí přehrát software a bude to stát 2500,- a auto musí u nich zůstat 3dny.Nehledě k tomu, že mechanici sedli do auta v montérkách bez potahu.Po přečtení příspěvku v diskuzi, kde se tento problém řešil jsem si to opravil za 10sekund. Když chci si nechat u nich udělat diagnostiku tak chtějí přes 1000,-Kč, ale když si závadu nechám u nich ihned opravit tak to stojí jen 600,-.Takže samostatnou diagnostiku se u nich nevyplatí dělat.Prý je to nařízení majitele.Chtěl jsem si nechat naprogramovat CD changer a cena 980,-mě docela šokovala.Jel jsem jinam a cena 350,-,to je rozdíl. Třeba jiní máte v Lípě lepší zkušenosti a já jsem se pouze vždy trefil do jejich špatných dnů!!!

to s prijimacim technikem s tebou souhlasim, je nejakej divnej :nevim Kdyz jsem se ho ptal na origo steracove listy tak mi rekl, ze origo neexistuji a nabidl mi od nejake firmy s rozmerem 2x 65cm a vubec mu nevadilo, ze 307 ma jeden o 5cm delsi. Asi ty auta moc nezna a navic je dost pomaly.

Ja se tam znam primo s jednim z mechaniku a proto s nimi nemam takoveto problemy, ale jak jsem psal zatim nic moc nemuseli na mem aute resit. A kdyz uz jsem potreboval vymenit silentblok na rameni, tak jsem se s nim domluvil a udelal mi to jako melouch za o hodne lepsi cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem volal do Peugeotu v Olomouci a na tvrdo jsem jim řekl,že k nim auto nedám,ale že potřebuji motorek na odstřikovače na 307ičku. Bylo mi řečeno,že stojí 900 kč a že mi ho do dvou dnů pošlou Poštou !!!:o Tak nevím,jestli si dělal prdel nebo ne:bojim Uvidíme jestli dojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leitlik

Dnes jsem volal do Peugeotu v Olomouci a na tvrdo jsem jim řekl,že k nim auto nedám,ale že potřebuji motorek na odstřikovače na 307ičku. Bylo mi řečeno,že stojí 900 kč a že mi ho do dvou dnů pošlou Poštou !!!:o Tak nevím,jestli si dělal prdel nebo ne:bojim Uvidíme jestli dojde.

Já jsem ho v Peugeotu kupoval za 500,-kč tak že mají slušnej rabat! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

jj, a jak jsi dopadl s těma podložkami pod RZ ??

Je škoda, že jsem to nemohl vyřídit okamžitě, protože ten moment naštvání přes víkend trochu opadnul, ale ono by to nebylo stejně nic platné.Po vyslechnutí nedošlo ani na omluvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marky111777

Můžeš napsaT CO TI V TOM BUDĚJOVICKÝM SERVISU ŠPATNÝHO UDĚLALI.jÁ TAM CHCI JEZDIT TAK ABYCH VĚDĚLA CO MNĚ ČEKÁ,

Z tohoto servisu málokterý zákazník odchází spokojen.

Nebaví mne zde popisovat, kde udělali chybu, ale připav se na výměnu :Dpodložek pod SPZ, pokud nemáš jejich.

Možná, že tento jev se již neobjeví po mém vysvětlení majiteli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Potřeboval jsem domontovat a zapnout tempomat v mojí 406. V Praze ve značkových servisech spousta řečí okolo a ceny poměrně vysoké. Po prohledání zdejšího fóra jsem našel dobré reference na servis Fajt v Olomouci. Měl jsem druhý den cestu okolo. Stačil telefonát, ochota velká, domluva jednoduchá a rychlá. Stejné to bylo i při montáži - práce se vším cca hodina. Mohu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně se našel po dlouhé době spokojený zákazník, který odjel z autorizovaného servisu PEUGEOT spokojený.

V tom Olomuci umí nejenom opravovat, ale i vyrábět dobré syrečky.Že by ta ochota pramenila z této dobroty.

:super:super:super:super:super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...