Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hrady a zámky nejen v Jihočeském kraji.


Recommended Posts

Mnozí z Vás si jistě řekne, že je brzy na návštěvu nějakého hradu či zámku ale já si myslím, že už teď lze si naplánovat výlet o nějakém pěkném víkendu. Při návštěvě památek se nejen dozvíte o historii daného objektu, ale i zažijete spoustu zážitků s rodinou a i váš čtyřkolí miláček se projede. Proto Vám zde nabízím několik tipů na výlet.

[upravil dne 21/3/07 OK406]

post-0-1410959543492_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

co znám nazpaměť je ZOO u Hluboké,Dívčí kámen či Kleť co můžeš říci pokud cestuješ se psem na hrad ti jej nevezmou v autě je to na chcípnutí,ani v Č.Krumlově nemůžeš se psem do zahrady

Díky za další typy. Hlubokou sem sice s rodinou už viděl, ale byla tehdá dost zima a pršelo, takže ZOO nebyla. Dívčí kámen to je novinka. Určitě zase vyrazím. Se psákem nemám problém, jelikož žádného nemám, zatzím stačí čtyřčlenná rodina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: OK406

A co například :

To je trochu moje ostuda. Přes Žďákovský most jezdím tak 20krát do roka ale Orlík jsem ještě fakt uvnitř neviděl. Tenhle rok už to napravím.:potlesk:potlesk

Je pěknej doporučuji. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...