Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělaní automaticke spušt.okna spolujezdce


Michal.B

Recommended Posts

Původně zaslal: Michal.B

Zdarec.Da se udělat aby se okno splujezdce dalo automaticky spustit dolu nebo nahoru pomoci jednoho kliknuti tak jako u řidiče.

[upravil dne 21/3/07 Michal.B][/q

a to chceš aby to šlo mačkat jen u řidiče nebo jen u spolujezdce? jde mi o to že to jsou dvě tlačitka na jedno okno .

ale teoreticky by to šlo,akorad mii to přijde jako zbytečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci hlavně aby to šlo u řidiče.Stačilo by jen vyměnit to tlačítko?To na ovladani okna u řidiče ma totiš dvě polohy,zmačkneš trochu okno popojede kousek a když ha zmačkneš na doraz tak sjede uplně.Liši se to novy a stary model,stary ma takove tlačítka a novy ma takove něco jako pačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč, ale stahování na jeden dotek u řidiče mi stahuje okno pouze dolů. Když chci okno vytáhnout, musím po celou dobu vytahování držet tlačítko. Docela mne to štve, hlavně když vyjížím z parkovišt, kde musím stáhnout okno a přiložit lístek, abych si otevřel závoru. Po otevření závory při rozjíždění by bylo fajn, kdybych nemusel celou dobu až do zatažení okna držet to tlačítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Michal.B

Chci hlavně aby to šlo u řidiče.Stačilo by jen vyměnit to tlačítko?To na ovladani okna u řidiče ma totiš dvě polohy,zmačkneš trochu okno popojede kousek a když ha zmačkneš na doraz tak sjede uplně.Liši se to novy a stary model,stary ma takove tlačítka a novy ma takove něco jako pačky.

tak jen na zkousku vyndej a prohod konektory ve dveřich řidiče,myslim v tlačitkach , co to udela.ale mam pocit že v tlacitku to nebude. si budes muset sehnat motorek a ovladani okna z nejake anglicke verze-volant v pravo.:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tlacitku to urcite nebude, navic ani nepujdou prohodit, protoze maji jiny konektory a uplne jiny zapojeni. potreboval bys jinej motorek (nebo mozna jen jinou elektroniku k tomu motorku).

Motorek bez dojezku je pripojen poze dvema draty, kdezto ten s dojezdem je pripojen asi 5 draty. Presny zapojeni nevim, ale nekde by tu mely byt shemata zapojeni, tam je to krasne videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tazke mam aj ja podobny dotaz a to ci by sa dalo domontovat do mojej 406 super zamykanie??? neviete niekto ci by stacilo vymenit motorceky alebo treba aj inu kabelaz??? v peugeote mi bolo povedane ze nemam vo vybave super zamykanie a preto mi nejde ani naprogramovat v BSI jednotke dovierane okien ked zamknem auto a ani zamknutie vsetkych dvery pri prekroceni urcitej rychlosti!!! inac mal som super zamykanie na mojej starej 406 r1995 a bola to super vec preto by som to chcel, ak by to nebolo moc zlozite domontovat...inac ked som mal rozobrate tie stare dvere nezdalo sa mi to dako moc komlikovane zapojene!!! dik za kazdu radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by Ti stacilo domontovat dojazd okien po zamknuti, tak to nie je velky problem. Uz som to tu raz spominal. Ide o modul ktory pripojis na hlavny ovladac(soferove dvere). Cena aj s pracou okolo 3000,- v servise. Cas prace 1,5hod.

:papa

Původně zaslal: kuboSE

no tazke mam aj ja podobny dotaz a to ci by sa dalo domontovat do mojej 406 super zamykanie??? neviete niekto ci by stacilo vymenit motorceky alebo treba aj inu kabelaz??? v peugeote mi bolo povedane ze nemam vo vybave super zamykanie a preto mi nejde ani naprogramovat v BSI jednotke dovierane okien ked zamknem auto a ani zamknutie vsetkych dvery pri prekroceni urcitej rychlosti!!! inac mal som super zamykanie na mojej starej 406 r1995 a bola to super vec preto by som to chcel, ak by to nebolo moc zlozite domontovat...inac ked som mal rozobrate tie stare dvere nezdalo sa mi to dako moc komlikovane zapojene!!! dik za kazdu radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Ak by Ti stacilo domontovat dojazd okien po zamknuti, tak to nie je velky problem. Uz som to tu raz spominal. Ide o modul ktory pripojis na hlavny ovladac(soferove dvere). Cena aj s pracou okolo 3000,- v servise. Cas prace 1,5hod.

:papa

Původně zaslal: kuboSE

no tazke mam aj ja podobny dotaz a to ci by sa dalo domontovat do mojej 406 super zamykanie??? neviete niekto ci by stacilo vymenit motorceky alebo treba aj inu kabelaz??? v peugeote mi bolo povedane ze nemam vo vybave super zamykanie a preto mi nejde ani naprogramovat v BSI jednotke dovierane okien ked zamknem auto a ani zamknutie vsetkych dvery pri prekroceni urcitej rychlosti!!! inac mal som super zamykanie na mojej starej 406 r1995 a bola to super vec preto by som to chcel, ak by to nebolo moc zlozite domontovat...inac ked som mal rozobrate tie stare dvere nezdalo sa mi to dako moc komlikovane zapojene!!! dik za kazdu radu...

asi porozmyslam nad tym dodatocnym modulom, dik :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...