Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajimava prihoda... neboli DE celnici...


KoZLiK

Recommended Posts

Cusik.Tak sem poprve v utery vyjel do nemecka na vylet.Jel jsem pre hranicni prechod folmava.Cesti celnici byly v pohode ale kdyz sem po 20 min. se dostal k nemeckym celnikum tak sem se zacal potit.Ty svine me nenechali normalne prejet do nemec ale hned si me \"vyradily\" z kolony aut a sel sem na protidrogovou prohlidku.... No moje auto teda muj kufr vypadal jako kdyby tam hodily granat... (Mel sem tam tak nejak vsechno potrebny naradi pro pripad nouze).Nejdrive nam(kamaradovy) udelaly osobni prohlidku a pote se vrhly na mojeho pezotka... motor me prolezly,kufr mi prevratily \"vzhuru nohama\" vsechny tasky co se mel sebou taky prolezly... i do autoradia se divali, jen sem se obaval toho aby mi nezacaly rozebirat tapecirung na dverich :mad: to uz bych vrazdil.Do nadrze mi davaly asi nejakou kameru ptz. chtely klicky od auta a auto nestartovaly.Kdyz zrovna moje auticko bylo pod natalakem celniku tak sem byl spolu s kamaradem zavrenej(zamknutej) v jedny mistnosti a cekaly sme cca. 50min nez otevrou.Samozrejmne nic nenasly!! a ani nemohly najit!!A aby toho vsech nebylo dost tak nas pri tom natacela BAVORSKA TV (BR3).No to sem zvedav jestli v ty TV budeme..... Po skonceni prohlidky jeste ty kurvicky udelaly pred nama (s nama na pozadi)nejakou reportaz a az pak sme mohli odjet do nemec.No po hodinovym zdrzeni(kontrole) sme uz ani nemeli naladu jet do nemec,ale nakonec sme se pre jenom odhodlaly vyjet.Na zpatecni ceste uz sme pres folmavu radsi nejeli.... a vzali to pres vseruby.To jedna rada: NO DROGY!!!! :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rada: Skus si ostříhat vlasy a zručit tetování...:D:D:D

Né, vážně. Stalo se mi něco podobnýho. Trochu sme si o to koledovali, páč sme v koloně na český straně předjeli vepříka, kterej si ihned stěžoval u domácích a šli sme na plac a bylo to to samý. Navíc sem měl tehdá v autě CBíčko a ti magoři dokonce měřili spešl porychtunkem vyzářený výkon, zadali nemám v autě nepovolenej VF zesík. Taky totálka. Dokonce i fo?ák prolezli (vč filmu, ale budiž jim ku pochvale, že ve tmě). :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou sfině německý takové akce jsem za 12let u cla zažil plno ... To že tě natáčeli to by mě sralo nejvíc dělat hajzlům skopčáckým cvičenou opici a asi bych se ohradil že nechci bejt natáčenej no ale u nic není nikde odvolání... Těšímě to že každej nadává ne nás ale že němci jsou větší sfině to nikdo neřekne a ted aspon vidím že pravda se utvrdila .. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda co si ty smejdi nemecky jeste nevymyslej. Za 14 dni bych mel jet do nemeka na sraz, tak uvidime jestli bude vse v pohode. Kamosovi totiz dokonce rozebrali i subwoofer ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

No, ja uz mam zase pocit, ze do zahranici nepotrebuju ani pas, cesta do CH a zpet bez jakekoliv kontroly nebo buzerace.

Asi jsem jel v noci, kdy vsichni slusni lide spi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mašinko no to si měl štěstí protože v noci když někdo přijede většinou nadáváme co tady ti debílci dělají každej slušnej člověk spinká tak pak policajti dělaj pakec ... No ale je vidět že už je příprava na EU tak to tobě prošlo bez problémů .. :D:D:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobným způsebem, jako popisuje Kozlik v prvním příspěvku, mě kdysi vzali Němci na Rozvadově taky, i když pravda ne tak důkladně, a nenatáčeli mě pro televizi :)

Tehdy to evidentně byl trest za to, že tam jedu dělat bez platného povolení - Němec nebyl blbej a bylo mu to jasné, tak mě aspoň zbuzeroval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V USA jsem nikdy nebyl, a po pravdě, ani mě to moc neláká...

S tím Němcem, to byla taky moje chyba, že jsem neměl aspoň dva pasy. Ono totiž, když někdo přijede na čáru někdo v kra?asech a sandálech, v kufru nemá nic, ale v pasu za posledních pět let pracovní víza, jen na tenhle rok zrovna ne... to napadne asi každého, že dotyčný zřejmě nejede na ausflug, jak tvrdí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...