Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po nastartování kolísají otáčky


jaudax

Recommended Posts

Zdravím. Mám pro změnu problém s tím, že jak mám studený motor, nastartuji a chci se rozjed, tak mi začnou kolísat otáčky a a začne se to jakoby přehlcovat. To trvá asi 30 sekund a pak už to fukguje jak má. Pokud to nechám chvilku na volnoběh, tak to funguje normálně. Teplý motor to nedělá a startuje to hned.

2) A dotaz číslo dvě. Kde je na 307SW rok 2002 2,0(100kw) palivový filtr? Pokud jsem se dobře díval, tak před pravým zadním kolem jak u 406 není - teda pokud ho tam někdo nezapoměl dát!!! :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...hmmm.....toto robilo aj mne......ale potom to samo prestalo.....zvycajno som to vtedy trochu vytocil na neutrale na 3500 - 4000 otacok a kolisanie prestalo.....netankujes nejaky metro alebo hypernova benzin??.....mne to robilo vtedy....odkedy tankujem OMV tak mi to neurobilo.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stalo něco podobného, ale motor byl teplý. Jel jsem por tátu do práce. Zastavil na parkovišti a čekal pár minut. Při odjezdu jsem nastartoval a motor se začal jakoby dusit, nebo něco v tom smyslu. byl jsem z toho popravdě dost vydřenej. trvalo to asi tak 10s. Pak mi napadlo zkusit to protočit. Udělal jsem to, motor se vzpamatoval a od tý doby už to naštěstí neudělalo. Na příčinu jsem doteď nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...