Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ASR/ESP+chybová hláška


zaza

Recommended Posts

Tak dnes se mi po druhé rozsvítila hláška ANTIPOLLUTION FAULT+ASR/ESP NOT RUNNING:grr,to samé se stalo asi 2 měsíce nazpět a opět stejným způsobem,jel jsem do kopce na 3 stupeň a při 3000ot.hláška ANNT.FAULT+ASR/ESP a auto v doj.režimu,po vypnutí a opětovném nastartování ANTIP.svítí,ale ASR/ESP se nerozsvítí,funguje ale rozsvítí se opět u 2800ot a to už nefunguje,tak se to opakuje a auto přes 2800 nejde,jinak nic jiného nepíše ani jiné kontrtolky nesvítí,tak zkusím opět servis,naposledy to psalo nějaký čidla,zároveň byla rozpojena hadice k turbu,ještě mě napadlo,minulí týden mi spadl dr.řemen a jak jsem dojížděl k servisu,tak se rozsvěcovali všechny kontrolky z nedostatku elektriky,neboť nedobíjelo,Od airbacků až po ABS,ASR,ESP zkrátka všechno,až to začalo pískat a blikat STOP(samozřejmě jsem zastavil)úplně jsem vytřískal baterku,tak jestli v PC nezůstalo nějaké chyb.hlášení a po překročení 3000 ot.to ukázalo chybu?jinak do dneška jsem jezdil pouze po městě a nepřekročil 2500ot.No poznáme zítra,co to nakonec zas bude,možná to bude stačit jenom vymazat:myslim

307 2,0HDi 110FAP

[upravil dne 19.3.07 zaza]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Zaza : první problém - může to být od snímačů otáček v kolech, nebo to může být začátek konce řídící jednotky ABS. Nech si zkontrolovat stav a těsnost připojovacího konektoru do ŘJ. Je před levým předním kolem. Výsledek toho může být tento :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ukazuje malý(žádný ?)tlak turba:( a zároveň prý když turbo nedá výkon,tak to asi vyhodí ESP/ASR a to při 2800ot.nouzový režim:myslim,jinak mi bylo sděleno,že jako první zkontrolují hadice,ale nejspíš asi zadřená klapka-(lopatka)?,občas se prý stává,že se tam prý usazuje karbon,jestli to bude tím tak zkusí rozhýbat,v nejhorším případě poslat na repasi,cena podle opravy asi 5-30 000kč(oprava turba-repase):grr,každopádně tohleto platí,když to bude turbem,ještě to celý prolezou a daj vědět,tak se uvidí:(,každopádně jsem se už rozhodl,z důvodu,že pořád na něm něco řeším tak po opravě jde do světa,už nikdy PEUGEOT,jsem z něj těžce zklamán,toť má zkušenost,jinak moc krásné auto,všem přeji hodně spokojenosti s vašimi PAŽOUTKY

307 2,0HDi 110FAP

[upravil dne 20.3.07 zaza]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...