Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zima se má vrátit.


OK406

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Marlin

nic se nedeje. Jeste porad mam v zasobe auta na zimakach :D

Když bude potřeba, skočíš v Áčkách do jinýho piškota na zimácích a hurá dom, jo? :D :D

v garazi skocim do 106ky...hmmm, nebo do 206ky, podle toho jaka bude nalada :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přezouvám vždy nejdříve o velikonocích a všem těm chvátačům přezouvacím se budu smát (teda pokud mě některej z hrdinů nestrefí). Doufám, že všichni ti, co se tu před týdnem kasali, že už mají přezuto, nechaj pro tentokrát svoje pastičky doma - ať tu pak nemusíme číst, že nejmenovaný majitel vozu Peugeot sestřelil skupinku děcek před školou, protože jel po zasněžený silnici na letních gumách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uaaaa, Pata a co mám říkat já?! To že mi tu stojí zasněžená Jawa před barákem mi až tak nevadí, ale že za hodinu mám být v práci, na Pažoutovi už jsou 3 týdny sjeté letní Vraníky :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim :bojim Věřím že těch 15cm sněhu co vidím, bude jen na parkovišti a bočních uličkách, ale i tak se asi neodvážím jet na sjetých letňácích do OV.. Kua, já sem magor.. (jenže zimní se sjížděly před očima.. :grr) Zajedu nějak do garáže pro modrou jawu s drapákama, ta jedina by to mohla zvládnout.. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...