Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žárovky


secouver

Recommended Posts

Zdravíčko :roker mám dotázek ohledně žárovek. Uvažoval jsem o xenonech, ale když jsem viděl ty ceny, tak mě to hned přešlo. Teď jsem našel tohle http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zarovky-xe-sup-white-h7-60-55w-2ks_5751&kid=h7_733 a chci se zeptat jestli to bude alespoň lehce připomínat xenony. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prohledej forum, je tu nekolik vlaken na tema xenonove zarovky, ja mam dobrou zkusenost s Eufab Future Light Gold asi za 500Kc/2ks a maji tri roky zaruku, kdyz ti praskne dovezes ji tam kde jsi ji koupil a daji ti novou, me obe vydrzely rok a pul a pak s odstupem dvou mesicu praskly, obe jsem dostal vymenene za nove zcela zdarma. Svetlo maji bile a z dalky vypada na aute skoro jako xenon, myslim ze to je dobra investice. Rozhodne me zklamaly Osram coolblue, nejsou ani blue ani cool a svetla od nich taky neni nic moc, spis bych rekl ze horsi nez obyc zarovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

Zdravíčko :roker mám dotázek ohledně žárovek. Uvažoval jsem o xenonech, ale když jsem viděl ty ceny, tak mě to hned přešlo. Teď jsem našel tohle http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zarovky-xe-sup-white-h7-60-55w-2ks_5751&kid=h7_733 a chci se zeptat jestli to bude alespoň lehce připomínat xenony. :myslim

Měl jsem je na autě a svítilo to velmi dobře, ale po cca 3 měsících praskla jedna a pak hned druhá…

Eufaby jsem měl, ale bohužel v mých světlech to dělalo špatný světelný kužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

tak jsem nakonec koupil cool blue a nic moc, za ty peníze jsem čekal víc :-(

Za roh Ti nebude svitit zadny svetlo :D Ja mam CB a myslim si spokojenost.. svitej rozhodne vic nez ty z benzinek ale je fakt ze mam H7cky v cirych.. takze nevim jak vypadaj H4ky ve Tvych..

Edit: Navic CB nemaj udavanou zadnou svitivost navic.. predpokladam ze maj zarovky nejake standardy.. napr. co mam Osram SilverStar + 50% tak svitej opravdu vic nez CBcka ktery ale svitej jak jsem psal vys porad vic nez radoby napodobeniny na pumpach s dennim svetlem..

[upravil dne 22/3/07 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

tak jsem nakonec koupil cool blue a nic moc, za ty peníze jsem čekal víc :-(

nepsal jsem ti to nahodou po ICQ ze coolblue stoji za prd ? Pet lidi ti tu pochvali a doporucu ty Eufaby a ty pak koupis osram :D nechapu :bojim:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi pripomina, ze se taky budu muset poohlednout po nejakych zarovkach, v sobotu jsem menil odeslou H7 v pravem svetle a tak uz nemam zadnou rezervni...

asi zkusim ty coolblue od osramu, co rikate? :D:aut

ale vazne, zkusim ty Eufaby a uvidime... :mrk

:xvul

2AKCZ: hele, ja nedavno nasvecoval staveniste a dostal jsem od souseda nadrazaka vyrazene teleso co se s nim normalne osvetluje kolejiste z tech vysokych sloupu... to sviti nejen za roh, to sviti i skrz zdi ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Ferry.. tak to si me pobavil :D Celej Secouver :Dlol.gif

hmmmmmmm a to jsem ještě teď zjistil, že ty původní co jsem tam měl byly taky Cool Blue, takže 400 v pr**** a světlo stejný. Peníze mi nevrátěj protože jsem platil kartou. Kdyby je někdo chtěl cca za 250, tak se ozvěte. Pa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

Původně zaslal: AKCZ

Ferry.. tak to si me pobavil :D Celej Secouver :Dlol.gif

hmmmmmmm a to jsem ještě teď zjistil, že ty původní co jsem tam měl byly taky Cool Blue, takže 400 v pr**** a světlo stejný. Peníze mi nevrátěj protože jsem platil kartou. Kdyby je někdo chtěl cca za 250, tak se ozvěte. Pa:papa

Tak to je teda bomba:o:o:D:D:D:D Ty si ale .........:D Kdyby jsi dal na nás tak by jsi ještě ušetřil:roll

[upravil dne 22/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...