Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 1.4 HDI


Mila

Recommended Posts

Ahoj, planuji koupi noveho auta nejspis 307, mate nekdo zkusenosti s motorem 1,4 HDI v tomto modelu ? jaka je skutecna spotreba, jaky je zatah do kopce, je mozno jet po dalnici trvale 140 Km/hod nejsou moc velke otacky ?, a co predjizdeni akcelerace ?

Predem diky za Vase nazory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motor je maloobjemovy a tudiz na prvni pohled pro tak velke a tezke auto nevyhovujici. jeste tak na 206ku. ale pozor! skutecnost je jina. je poznat, ze to nema tech 90 resp. 110 koni, ale nez vykon je dulezitejsi spoluprace motoru s prevodovkou a to maji oba modely (206 i 307) s 1,4 hdi hodne dobre sesynchronizovane. koupe 1,4ky je urcite otazka penez. asi lakave je povinne ruceni a pojisteni, nadruhou stranu vozit tim kazdy patek nekam rodinu 150 km a v nedeli zpet by se mi asi nechtelo. cili jak pro koho a jak na co. urcite to svuj vyznam a opodstatneni ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky alespon za nejake info, ja budu jezdit spis sam nebo ve dvou, mesicne najedu 2500 km a prave 1,4 HDI ma mit kombinovanou spotrebu 4,5 l. Oproti 2,0 HDI je nove auto levnejsi o 30000 Kc, povine ruceni je levnejsi o 3000 Kc/rok spotreba mesicne o 550 Kc takze to vypada zajimave ale zase nechci po dalnici pri 140 do kopce radit 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...