Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výfuk


Pepito

Recommended Posts

No hurrá. YOUTUBE je super služba,ne?

Jinak k výfuku - Má to veselejší zvuk (zvláště v otáčkách). Máš tam i bavlněnej vzduchovej filtr? to se ten zvuk mění ještě trochu jinam.

Jak to je s běžným ježděním? Neřve to moc?

Je nějaká změna v chování auta? Je to živější?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filtr mám originál,ale uvažuji o tom,když jsem viděl úpravy u Escapera :super

Při běžném provozu je to v pohodě,jsem rád,že to má decentní zvuk,ale v chování auta jsem nezaznamenal žádné podstatné změny,jen míň poslouchám muziku a víc výfuk :D

A nepřijedeš taky do Olomouce na srázek?Nemáš to zase tak daleko :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pepito

Filtr mám originál,ale uvažuji o tom,když jsem viděl úpravy u Escapera :super

Při běžném provozu je to v pohodě,jsem rád,že to má decentní zvuk,ale v chování auta jsem nezaznamenal žádné podstatné změny,jen míň poslouchám muziku a víc výfuk :D

A nepřijedeš taky do Olomouce na srázek?Nemáš to zase tak daleko :papa

Na sraze se muzes podivat jak jsem to usmoulil. Vim jeste by to chtelo par veci predelat ale ted nemam cas:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem si to tady v rychlosti přečetl a skoro to tu vypadá na rodinou konverzaci :D

Já to dal do kupy teprve minulý týden, ale nějaké poznatky mám:

1. Koncovka SUPERSPRINT STREET LINE - zvuk mírně zostřil, ale nic drastického. V podstatě se dá říct, že je zvuk hodně podobný sériovému těsně před proreznutím.

2. Sportovní katalyzátor MAGNAFLOW+spodní trubka na podvozku průměr 45mm - zvuk ABSOLUTNĚ beze změny, pouze se motor ochotněji dostává do otáček.

3. Kit přímého sání AIR GREEN - zvuk se změnil podstatně. Je hlubší s náznakem "bublání". Výkonově se zdá, že to líp táhne v nízkých otáčkách.

Ještě to asi bude chtít seřídit na diagnostice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr, ještě hoď ozvučené video na YOUtube a bude to kompletní :o)))

Máš někde vyfocený ten "Kit přímého sání"?

Na kolik tě to přišlo?

Ten koncový díl supersprint je jenom průchozí trubka, nebo je to klasický tlumič?

Nevím, jestli je to tady rodinná konverzace, ale je to tady samá 1,4ka :D:D:D což je dobře

Škoda, že nemáme žádný exaktní výsledky typu - výměna koncového stupně výfuku -> nárust výkonu o 200procent, výměna klasického katu za sportovní -> dalších 100procent k dobru a ve finále Výměna klasického filtru za bavlnu -> no to už je raketa :D:D:D No ne, vážně - by to chtělo aspoň změřit 0-100 před a po výměně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kameru nemám a foťák zrovna v opravě, takže to chviličku potrvá.

Náklady:

vzd. filtr cca 7.000,-

sport. katalyzátor cca 4.000,-

trubka s vetsim prumerem cca 2.500,-

zadni tlumic (je to klasicky tlumic - jinak by to dělalo strašnej kravál) cca 10.000,- (je to celonerez).

Fotky vzd. filtru sem dám večer. Teď jsem v práci a nemám je s sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tanagy: Koukal jsem na tvoje stránky a zajímá mě jedna věc - když jsi odpojoval ten sériový vzduchový filtr, tak ten má nasávání z levého předního podběhu a vede do vzduchového rezonátoru, který má (údajně) za úkol ztišit hučení proudícího vzduchu. Je namontovaný vlevo na podvozku hned u mlhovky. Ale nepokračuje POUZE do motoru, ale má ještě jeden vývod. Takové celkem tenká gumová hadice a ta vede do čehosi pod světlem. Nevíš, k čemu je to dobré? A jak jsi to zapojil? Nechal jsi tam ten rezonátor a vývod do motoru máš teď nevyužitý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rezonátor

Kapitola sama pro sebe..nikdo mi nebyl schopnej říct, k čemu to je...no už to vím.

Z jedné strany do něho jde vzduch (přívod vzduchu tenkou plastovou hadicí z levého poběhu) a z druhé strany to jde k vzduchovému filtru.

Nechal jsem ho tam. Jen sem z něho vytáhl původní plastový držák vzduchového filtru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono to právě nevede jen z toho podběhu do filtru, ale je tam ještě taková malá hadička, kterou je to vyvedené do takového bazmeku, který se (aspoň teda mě) dotýká levé mlhovky. A to nevím, co je a k čemu to je. Mám to doma nafocené - taky to sem dám až přijedu z práce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pepito

Původně zaslal: ICEMAN

Ještě bych měl jednu otázečku - když už máš r.v. 2000, tak se nemůžu nezeptat - nemáš náhodou palub. PC?

Vidím,že jsi se taky zapojil do rodinné konverzace :potlesk

Mám taky r.v.2000,ale palubní počítač nemám :(:papa

Škoda.Nějak nikoho nemůžu sehnat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám r.v. 2000, ale taky bez palubního PC (je tam jenom dvouřádkový display ve středové kapličce a denní/celkové počítadlo kilometrů).

A co se rezonátoru týče - chytrá kniha praví asi toto (viz obr).

Nemůže ta malá hadička odvádět vlhkost/vodu?

Já sem to podrobněji nikdy nezkoumal. Bez a nebo s rezonátorem se to chová stejně, akorát když tam mám bavlnu (bez rezonátoru) a třeba na dvojku přišlápnu plyn k podlaze, tak to začne "bučet" - hluboký tón v otáčkách asi do 3000ot/min.

[upravil dne 7.5.07 tanagy]

post-0-14109595611187_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...