Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Z čeho to jsou prahy????


Vertex

Recommended Posts

To Bagr: To, že je to 205, jsem ponznal taky. Je to 205 GTI Griffe s motorem XU9JAZ - limitovaná verze, kožený sedačky, atd. atd. Shodou náhod jsem ten obrázek vložil i ze stránky, kterou jsi navštívil i Ty.

Ale hlavní věc je, že Ty prahy nejsou originál. Tak se ptám, znovu, nevíte náhodou, z čeho jsou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

A neni to nejaky tunning tedy original druhovyroba primo na 205 3dv? co jsem videl na 306 tak byl daleko vice tvarovany .

O tom pochybuju, tohle jsou prahy z nějakýho auta. 306 mě napadla, že má prahy prolisovaný stejně jako tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

To Bagr: To, že je to 205, jsem ponznal taky. Je to 205 GTI Griffe s motorem XU9JAZ - limitovaná verze, kožený sedačky, atd. atd. Shodou náhod jsem ten obrázek vložil i ze stránky, kterou jsi navštívil i Ty.

Ale hlavní věc je, že Ty prahy nejsou originál. Tak se ptám, znovu, nevíte náhodou, z čeho jsou???

No a když tohle víš, tak je takovej problém se podívat na popis úprav, který ten majitel dělal?

Vždyť tam píše: modified Renault sideskirts!

Tak hledej prahy z Rencka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Vertex

To Bagr: To, že je to 205, jsem ponznal taky. Je to 205 GTI Griffe s motorem XU9JAZ - limitovaná verze, kožený sedačky, atd. atd. Shodou náhod jsem ten obrázek vložil i ze stránky, kterou jsi navštívil i Ty.

Ale hlavní věc je, že Ty prahy nejsou originál. Tak se ptám, znovu, nevíte náhodou, z čeho jsou???

No a když tohle víš, tak je takovej problém se podívat na popis úprav, který ten majitel dělal?

Vždyť tam píše: modified Renault sideskirts!

Tak hledej prahy z Rencka.

Na to jsem opravdu nekoukal, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...