Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 205 GRD


marf

Recommended Posts

Zdravim, doma mám Peugeota 205 GRD a rád bych se mu začal věnovat :-) Nejprve bych chtěl začít s interiérem konkrétně s osvětlením. Nejprve bych chtěl podsvíti budíky a knoflíky na mlhovky, výstražny,... a taky střešní světlo pro interiér. Nemůžete mi pls. poradit nějaké fígle při rozebrání přístrojovky a nemůžete mi sem hodit nějaké fotky vašich 205tek pro inspiraci?

Díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205 GRD má budíky osvětlený žárovkama zvrchu, co? Tam maximálně můžeš změnit barvu žároviček, pokud bys rád nějakej razantnější zásah, musel bys to hodně překopávat. Co se týče osvětlení knoflíků na výstražný, mlhovku a vyhřejvání zadního okna, taky asi nic víc nezmůžeš než výměna žárovky za nějakou barevnou, ale u těchhle tlačítek pochybuju, že to bude vidět jinou barvou, ale nechci kecat. Střešní světlo to samý.

Palubovka se dá rozebrat krásně, vytáhneš krajní ovládání ventilace, vyšroubuješ dva šroubky, odendáš plast, jsou tam další šroubky. Pak vyndáš ten plastovej trojúhelník na středu palubovky, tam jsou taky - tuším že dva. Dále musíš vyšroubovat dva pod volantem - ty víc utopený a nakonec povolit hvězdičku vlevo na kapličce. Pak sundáš celej plast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...