Jump to content
Sign in to follow this  
marf

Peugeot 205 GRD

Recommended Posts

Zdravim, doma mám Peugeota 205 GRD a rád bych se mu začal věnovat :-) Nejprve bych chtěl začít s interiérem konkrétně s osvětlením. Nejprve bych chtěl podsvíti budíky a knoflíky na mlhovky, výstražny,... a taky střešní světlo pro interiér. Nemůžete mi pls. poradit nějaké fígle při rozebrání přístrojovky a nemůžete mi sem hodit nějaké fotky vašich 205tek pro inspiraci?

Díky....

Share this post


Link to post
Share on other sites

205 GRD má budíky osvětlený žárovkama zvrchu, co? Tam maximálně můžeš změnit barvu žároviček, pokud bys rád nějakej razantnější zásah, musel bys to hodně překopávat. Co se týče osvětlení knoflíků na výstražný, mlhovku a vyhřejvání zadního okna, taky asi nic víc nezmůžeš než výměna žárovky za nějakou barevnou, ale u těchhle tlačítek pochybuju, že to bude vidět jinou barvou, ale nechci kecat. Střešní světlo to samý.

Palubovka se dá rozebrat krásně, vytáhneš krajní ovládání ventilace, vyšroubuješ dva šroubky, odendáš plast, jsou tam další šroubky. Pak vyndáš ten plastovej trojúhelník na středu palubovky, tam jsou taky - tuším že dva. Dále musíš vyšroubovat dva pod volantem - ty víc utopený a nakonec povolit hvězdičku vlevo na kapličce. Pak sundáš celej plast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×