Jump to content
Sign in to follow this  
KoNG

P 206 HDi nějaký kablik navic

Recommended Posts

Ahoj všem

Při včerejší obhlídce svého vozu jsem zjistil že mi u pojistkové skřínky v interieru vysí nějaký nezapojený kablik neví někdo co by to mohlo být ? Konektor má 6 kolíčků :)

Díky

BTW: Jinak jsem volal do Blaukpuntu jestli je možny bvyměnit autoradio Peugeot za Blaukpunt a řekli že jo jenom k tomu potřebuji nějaký VAN převodnik za 2670 (obj. č. 7607589551) to jenom kdyby to někoho zajímalo. :)

[upravil dne 16.3.2007 KoNG]

post-0-14109595379909_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím Tě KONGU, nevím jestli si pamatuješ kdysyk jsem od Tebe bral bužiruku na olemování plexy v PC.

No konektor k čemu je nevím. Ale k druhé části na Citroenech se řešilo jak zprovoznit ovládání na volnatu na jiné rádio a kluci tam přes nějakej převodník z odporů udělali redukci samy za pár kaček, protože ovládání u našich aut fungovalo na pricipu každé tlačítko v podstat ějinej odpor nebo tak nějak co si vzpomínám. Takže zkus hledat než vyplázneš takovej balík za redukci. A jelikož je to PSA tak by to v 206tce mohlo být řešeno stejně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xantik: Jasan vzpomínám BTW: Jak si nakonec dopadl s tím PCkem ? Já nakonec šel do uplně nové skříně páč tu starou jsme tak zůžoval až se to postupně rozpadlo :(

Nemáš link ńa to forum ? Docela by se to hodilo pokud by to fungovalo bylo by to super nic proti radiu RD3 ale dnešní svět audia je už trošku dál :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jsme tuhle záležitost vyřešil je to kablik který má být zapojen pod airbagem (čidlo teploty vzduchu uvnitř vozu) ikdyž teda klimatizace jela i bez něj tak nevím jak je to možné :D ale je to vyřešený to je hlavní ne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×