Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Avatar


Vojta1

Recommended Posts

Původně zaslal: Vojta1

Díky snad se to povedlo!

No, nepovedlo - když pominu to, že není úplně nejlepsší nápad mít v podpisu obrázek o rozměrech 450x600px, tak mám dvě přípomínky - 1. Máš v podpisu nějaký redundantní kod, 2. Pro pokusy máme Pokusy. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vojta1

Tak já nevím co stím, asi to teda smažu a budu bez něho-škoda. Já fakt nevím jak na to-rezignuju:myslim.Díky za snahu pomoct!:super

Hele čti pořádně, zvládli to jiní, tak ty to taky zvladneš. Jen si nepleť AVATAR a OBRAZEK V PODPISU;)

Prozatím ti Avatar stačí, a je to jednoduchý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro avatar je cesta jednoducha. Chteny obrazek si nahrajes na nejaky server v internetu, treba sweb nebo jiny freehosting. Tuto adresu pak zadas do nastaveni, takze napr. http://sweb.cz/ja/avatar.jpg :) Taktez doporucuju zpocatku setrit pixelama a potom pripadne zvetsit. 180xNeco je myslim postacujici az az :)

Pokud budes chtit vlozit podpis s obrazkem, princip je stejny. Jen do podpisu musis vlozit specialni BBCode kod, ktery je obdobou HTML zapisu :) Zadna veda.

Zacni s avatarem, podpis dodame v prubehu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redken

Pro avatar je cesta jednoducha. Chteny obrazek si nahrajes na nejaky server v internetu, treba sweb nebo jiny freehosting. Tuto adresu pak zadas do nastaveni, takze napr. http://sweb.cz/ja/avatar.jpg :) Taktez doporucuju zpocatku setrit pixelama a potom pripadne zvetsit. 180xNeco je myslim postacujici az az :)

Pokud budes chtit vlozit podpis s obrazkem, princip je stejny. Jen do podpisu musis vlozit specialni BBCode kod, ktery je obdobou HTML zapisu :) Zadna veda.

Zacni s avatarem, podpis dodame v prubehu ;)

Kdyby jsi četl od začátku tak zjistíš že sem KURT dal odkaz na navod zde I když to vypadá že jsi to četl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redken

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Kdyby jsi četl od začátku tak zjistíš že sem KURT dal odkaz na navod zde I když to vypadá že jsi to četl

jj cetl, jen jsem mel pocit ze i po Kurtovo odkazu neni avatar ten nejavatarovejsi :D

No to nebyl, ale to proto že někteří si pletou řádek avatar/podpis kam to vložit:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...