Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké rádio do 4 tisíc


hbboy

Recommended Posts

Zvažuji nějaké lepší rádio spíše černé, rozhoduji se mezi

JVC KD-G631 - láká mě přední USB a dálkáč nebo

Kenwood KDC-W534UA - má vyklápecí velkej přední panel, nepráší se do mechaniky nebo

Alpine CDE-9873RB - je však stříbrne.

Nevím kolik mají JVC a Kenwood RCA výstupů a které bude hrát lépe asi zatím jenom na repro bez zesíku. Předek komponenty a zadek koaxiál. Dík za vaše názory..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak kenwood a JVC ale mám jen dobré zkušenosti s alpine a pioneer tohle http://www.prodej-autohifi.cz/autoradia/s-cd/pioneer-deh-30mp.php jsme namontovali tenhle týden a super ale taky je stříbrný bude to chtít stříknout do černý jen ten rámeček tak uvidíme jk to bude vypadat

...hlavně to nevybírej podle barvy :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pata: Nechci se tady nejak moc hadat, ale pokud vim tak koncocve stupne a vstupni dily u Kenwoodu jsou u vsech modelů stejné. U tech levnejsích je akorát stazenej zisk zesilovace (aby to vypadalo ze drazsi maji vetsi vykon) takze kdyz si koupis Kenwooda za 4 tak mas stejnou kvalitu zvuku jako u Kenwooda za 15. Nikdy se mi nestalo ze by mi mechanika nenacitala CD nebo to nejak preskakovalo. Muzu jet po kostkach prehodit pisnicku a jede to dal jako by se nic nedelo. To u nekterych modelu sony a panasonic nejde rict (sony a panasonic pouziva stejne mechaniky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsme ho zapojil, hraje suprově hlavně CD, ale má hodně různých nastavení, ještě musím podle manuálu vše nastavit. CD mi hraje podstatně hlasitěji než rádio, ale také v manuálu něco o tom píšou, tak to zkusím nastavit. Ale také tam radí při zapojení rádio restartovat - to jsem neudělal, nevíte někdo proč se má restartovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jenže já to měl originál zabalený a kupoval jsem si to osobně, takže nevím proč to je

Fakt ale je že když jsem to včera restaroval tak už to hraje tak nějak stejně hlasitě i rádio i cd, jsem s ním nadmíru spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...