Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Při brždění se mi roztřepe zadní náprava


harmal

Recommended Posts

Jedná se o mého pažouta 309, při brždění se mi roztřepe auto a zjistil jsem že to dělá zadní náprava.

1. náprava je ve 100% stavu

2.bubny jsou stočené

3.pakny jsou nové

a dělá to pořát-skuste poradit čím to je:(:(:(:(

a ještě ,dělá to na všech gumách

[upravil dne 15.3.07 harmal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som mal auto na zimakoch tak pri sa mi pri brzdeni chvel volant, dal som zarovnat predne kotuce na sustruhu - jeden bol krivy. Potom to bolo asi tyzden uplne super, tak som prezul na letne a vtedy to zacalo... pri brzdeni vo vyssej rychlosti (cca od 70km/h a vyssie) sa cele auto rozochveje, rovnako sa rozochveje ked v tej rychlosti pribrzdim rucnou brzdou, takze to bude na 100% od zadnej napravy. Kym nebrzdim tak to ide v pohode bez vibracii, takze gumy vyzeraju byt OK. Dneska som dal zarovnat bubny, nahodil som ich a bez zmeny.. stale to vibruje pri brzdeni, kontroloval som vsetky spoje na naprave, ci nieje nieco povolene.. vsetko je OK. Nakoniec som nahodil do zadu zasa zimne pneu a zajtra to vyskusam znova :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ked som nahodil namiesto letnych do zadu naspat zimne pneu, tak sa to vsetko o 95% zlepsilo. Zimne mam matador MP55 a letne Michelin Energy. Vsetko v rozmere 165/70 R13. Divne je ze s letnymi pneu to vobec nehadze ani neplave, su vyvazene pred tyzdnom a dofukane spravne, robi to problem len pri brzdeni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...