Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Technické dotazy - Kladky, repasované poloosy


Guest Tomáš1

Recommended Posts

Chtěl jsem se jen optat z čeho se ta kladka skládá nebo co na ní je, že drahá jak ta sviň.:mad: Mluvím o napínacích kladkách rozvodového řemene. Ted mě to čeká a tak doufám, že nebudou hotový všechny.

Repase poloos: +- cena P405 Mi16. Někdo psal, že v okolí Kladna to dělá firma ATEX Slaný víte o tom někdo?)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kladce neni mechanicky nic neobvykleho (je to myslim dvourade lozisko, napinak a uchyceni), jen je zpravidla pro kazdy motor jina, hlavne to uchyceni. Materialy musi byt taky odolne, aby vydrzely min. dobu do vymeny rozvodaku. A nevyrabi to moc firem (ja je kupoval od SKF), takze to je idealni predpoklad pro vyssi cenu.

[Editován dne 1/8/03 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petrik75

Zdravim Vas! Chcel by som sa opytat ako je to vlastne s vymenou kladky ozubeneho remena, ako casto sa to robi? Dufam ze nie s kazdou vymenou remena... Kolko stoja?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem tady čet že někde v jižních čechách repasujou poloosy za 1000 kč a jsou docela kvalitně udělaný, už jsem mluvil se dvěma lidma co si je tam nechali dělat a jen spokoljenost. Je to někde u Tábora. Servis Glogar nebo tak nějak. V diskuzi to určitě někde je i s tel. číslem. Myslím, že ušetřit 4 tisíce za repasi obou poloos to se vyplatí přijet odkudkoli z Čech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...