Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předstih: Peugeot 309 1.4i 1991 TU3M


Dakaros

Recommended Posts

ahoj já bych spíše využil toho že jsi to rozebral a rád bych se tě zeptal na-

Když jsi to tak hezky rozebral,jestly máš pod tím rozdělovačem náké čidlo,krom čid.teploty pro ECU,které je spíše vedle.

To čidlo které mám na mysli já je zhruba ůplně pod rozdělovačem kousek doprava je to jen jeden plochý konektor,máš ho prosímtě zapojený a nevíš k čemu to slouží?

Jo a prosímtě jak tam máš to foto vstř.jednotky neměnil jsi náhodou tu vrchní část vstř.ventilu je to elektromagnet s čidlem teploty nasávaného vzduchu?Kolik to tak stojí?

Promin že ti nemůžu nijak pomoct já jsem rozdělovač ještě nerozebíral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, po konektorech jsem moc nekoukal, ale mam pocit, že pod rozdělovačem je jen čidlo pro ECU v hlavě motoru a pak na termostatu pro budík! Vstřikovací jednotku jsem nikdy neměnil, ale slyšel jsem, že čidlo nejde vyměnit samotný a musí se to vyměnit celý a prý je to mastný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene čidlo teploty pro ECU je pod termostatem má takovej zelenej plast s dvema plochýmy konektory.Tohle čidlo je pod rozdělovačem na bloku,jeto jen jeden plochý konektorek jako čidlo pro budíky,mohl bys to prosímtě očíhnout teda jestly jsi to už nedal do hromady.Skoro není vůbec vidět.

Mě jde o to jestly to k něčemu je nebo je to jen záslepka,sem tady jednou dočet že Francouzy zaslepovaly díry čidlama.

Našel jsem totiž nezapojený černý kabílek a náhodou objevil toto nezapojené čidlo a tak jsem ho tam zapojil byl akorát tak dlouhý a vytáhnul jsem ho z prostoru pod rozdělovačem,kde je to čidlo.

Už jsem se tu na to dotazoval nikdo nevěděl o co jde.

Kdyžtak dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...