Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio Alpine


Marda106

Recommended Posts

to Pata: snad by mohlo stacit 2 pary nebo ne?:myslim nevim no. Jinak kolego diky moc za najiti levnejsiho :super

to hudy: nevim proc ale temhle technologiim sem nejak nepodlehl staci mi klasika CD nepotrebuju flasky a navic Alpine si myslim je trosicku lepsi znacka nez Sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj drzim se nazora Johna podle me je alpine o dost trid vis nez sony...

to Pata: no jako jak moc? staci jeden woofer nejaky ovaly dozadu a dopredu uz mam nachystane alpine komponentni repro..... nechci soutezit o co nejhlasitejsi auto me staci jet s kamosem autem a praska mi hlava ve svech chci cisty a hezky zvuk a ne rachot....

btw kdyz jsou 2 Pary RCA to znamena ze dam na to dva zesilovace?? sorry za lama dotaz ale radeji se zeptam nez abych se pak divil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

ta alpina nebude o několik tříd vejš, ale zvukově je na tom o dost lépe než sony.

a jak tak koukám někteří lidi tady se chtějí zbavit kvalitních rádií :roll

No myslel jsem to tak.. hlavně zvukově... takže proto o pár tříd víš..... SONY je SONY no..... a koukám Neon no.... mno asi mám kdyžtak zálusk... přece jen mi to furt láká..... :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to marda na 2 páry RCA výstupů zapojíš kolik chceš zesilovačů jen to budeš muset hooodně rozdvojit Y kabelama a taky příjdeš o kvalitu zvuku a možnost fce fader když by jsi se pak snažil i ty kompa nebo ovály zapojit na další zesík tak by jsi si jen koupil stejný 2 kanálový zes ale musí mít fci line out a propojíš to a hraje to :potlesk ale nevím jestli při tomhle zapojení příjdeš o fci fader. ted takhle stavíme s kámošem civica ale je to běh na dlouhou trat dám vědět jestli to bude fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

kasos: ok pak dej vedet jak jste dopadli a pochlub se s hudbou at mame inspiraci...

jinak btw radio je obednane a cenu jsem si nasmlouval podle sebe :aut

hehe já psal, že je to běh na dlouhou trat ted se teprve schání MDFka a ve škole se začínaj stahovat mraky a co hůř není ani moc hezky tak není kde dělat ale až to bude tak se pochlubím i když je to civic :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vubec nevadi ze to je civic toho jsem chtel ale nakonec padla volba na GTI.... jinak puvodni majitel co tam mel to radio jakysi tak to mel Y pripojeny nevim no... proste me staci vpredu kompa, vzadu ovaly a nejaky ten subwoofer a vse tak aby to hralo ciste a netrhalo mi to švi na sedackach :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

rozdvojit signal? prasecina... ale proti gustu :D

vím že to není ideální řešení ale zase nějaká prasečina krom optický to není.... na AHC se to řešilo. nějaký extrémní ztráty tam nejsou rozhodně ne takový že by to normální člověk slyšel.... prasečinu budu mít v autě já když zapojím na 1pár RCA 6ti kanál to bude Y kabelů. bude to jen dočasné řešení ale zas na druhou stranu kolikrát budu to auto někomu ukazovat a zvuk i s hromadou Y kabelů bude přece jen lepší se 6ti kanály než se 4mi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...