Jump to content
Sign in to follow this  
hbboy

chrastící originál rádio clarion 3030

Recommended Posts

Dnes jsem rozebral s kámošem anténu na svém peugeotu 306, kde mě šíleně chrastí rádio od té doby co jsem ho minulý měsíc koupil. Mezi prutem a zbytkem antény jsme vše očistili a vystříkali. Původně všechny rádia hrozně chrastila a nejvíc místní vysočina, teď situace stejná, akorát když sundám prut z antény, tak místní rádio hraje na 90 % - velice malé chrastění a ostatní rádia samozřejmě nechytnu. Když prut našroubuji, chrastění se o hodně zhorší hlavně ta vysočina ale chytnu i další rádia třeba jižní čechy v lepším stavu než místní rádio. Co s tím???? Zkoušel jsem i úplně nový anténní prut z dnes koupeného nového partnera???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkontroloval bych pořádně anténí kabel, jestli není někde naříznutý a nebo se někde nedotýká ukostření, to co popisuješ by tomu i celkem odpovídalo, signál to chytne, ale ruší. Takže první věc co doporučuju, projít anténí kabel, popř. vyzkoušet i jiný:papa Nemáš tady ten příspěvek 2x:nevim???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se ti nechce procházet celej kábl od antény jen kvuli tomu abys zjisti či je to tím že se někde dotýká kostry, vytáhni rádio a do zdířky pro anténu strč cca 20cm cínu (nebo klidně i šroubovák) a uvidíš zda to neco chytí. Takhle jsem to zkoušel já:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×