Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nekvalitní benzín u Makra


navpoint

Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: jozefsv

special alebo 91 oktanovy benzin sa da este kupit?:o

jiste, proc by nemel? na normalnich benzinkach ho maji porad, lije se do starejch vraku, kterych jezdi jeste porad dost, nebo do nekterych maloobjemovych motoru... a do me Husqarny :D

to jen na hypermega super berou pouze 95ku a naftu, protoze to jsou typy s nejvetsim obratem.

je docela sranda treba v nemecku poznat, co je 91 a 95, kdyz je na obou stojanech napsano \"benzin\" :))

ale co, holt ta fabie potom tolik netahla, nez si zvykla.

kupovat 98 nebo 100 oktanovy benzin do motoru s normalni kompresi nema vyznam a krome placebo efektu to pociti uz jen penezenka...

asi preto lebo si to nevsimam ci maju 91.raz sa u nas nieco o tom hovorilo,ze sa prestane predavat,tak som myslel ze sa uz nepredava.zajtra to okuknem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: @re

Já jsem nabral jednou do plné v Tescu (Futurum) v Ově a auto žralo víc, a nejelo jak má... Od té doby beru na shellce a bez problému.. Není poznat rozdíl mezi 95 V Power a obyč. 95, ale 100 v power racing je mazec... cena bohužel taky :(

mam naprosto stejnou zkusenost s naprosto stejnou cerpackou... bralo mi to 10l v meste :o:o:o

Edit: 91ku special nebrat, zanasi to katalyzator olovem... ovsem moje jawka si na nem libuje :D

[upravil dne 13/3/2007 Pata]

jawe je to uplne jedno co tam lijes :) do dvaapuly jestli jsem lil natural nebo special bylo suma fuk. Poznat trochu byl rozdil v specialu a super 98 ale jinak ne. V power jsem nezkousel, neb mi spise teda rezivi v garazi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: @re

Já jsem nabral jednou do plné v Tescu (Futurum) v Ově a auto žralo víc, a nejelo jak má... Od té doby beru na shellce a bez problému.. Není poznat rozdíl mezi 95 V Power a obyč. 95, ale 100 v power racing je mazec... cena bohužel taky :(

mam naprosto stejnou zkusenost s naprosto stejnou cerpackou... bralo mi to 10l v meste :o:o:o

Edit: 91ku special nebrat, zanasi to katalyzator olovem... ovsem moje jawka si na nem libuje :D

[upravil dne 13/3/2007 Pata]

jawe je to uplne jedno co tam lijes :) do dvaapuly jestli jsem lil natural nebo special bylo suma fuk. Poznat trochu byl rozdil v specialu a super 98 ale jinak ne. V power jsem nezkousel, neb mi spise teda rezivi v garazi..

Mno na 80 oktanovy benzin z Ukrajiny pry ta 350 moc jet nechtela :myslim

Edit: v nedeli jedem do Beskyd, zatim to vypada na +- 5 jawek :mrk tak pojed taky a zavzpominej na stare casy :myslim:D

[upravil dne 14/3/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně našich benzínek bere podle mě benzín z Čepra nebo z Kralup. Minule jsem mluvil se známim co zrovna stáčel na omv a řikal, že zbytek cisterny veze na benzinu a do globusu. Tak ,že by tam neměl bejt rozdíl protože se prej do toho už nic dalšího neleje. Teda akorát v ceně:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Freedy

Hodně našich benzínek bere podle mě benzín z Čepra nebo z Kralup. Minule jsem mluvil se známim co zrovna stáčel na omv a řikal, že zbytek cisterny veze na benzinu a do globusu. Tak ,že by tam neměl bejt rozdíl protože se prej do toho už nic dalšího neleje. Teda akorát v ceně:D:D

Vsak ano, znackove benzinky vzdycky berou prvni pulku cisterny - je to udajne lepsi a cistsi benzin, nez ten \"zbytek\" :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jawe je to uplne jedno co tam lijes :) do dvaapuly jestli jsem lil natural nebo special bylo suma fuk. Poznat trochu byl rozdil v specialu a super 98 ale jinak ne. V power jsem nezkousel, neb mi spise teda rezivi v garazi..

Mno na 80 oktanovy benzin z Ukrajiny pry ta 350 moc jet nechtela :myslim

Edit: v nedeli jedem do Beskyd, zatim to vypada na +- 5 jawek :mrk tak pojed taky a zavzpominej na stare casy :myslim:D

ta 80-ka z ua sa pouzivala do starych benzinovych autobusov a tak.pravda je,ze na ten sajrajt nic nechcelo chodit.uz ho tam odstranili.najmensi je 92 (sorry nejak mi to tu zle odstupnovalo prispevky.ten nad mojim je od pata)

[upravil dne 14.3.07 jozefsv]

[upravil dne 14.3.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ja nepoznam rozdil mezi benzinem s Makra a Jet ,Shell mam vzdy kdyz tankuji trochu z ruky (CX 2,5GTi Turbo 190Ps) ,Special taky nepoznam jestli je ze Shellu nebo z Makra ci Tesco (Stary karburatorovy motoru 2,0 100Ps), Naftu poznam jen v male mire v Makru natankovanou jsem ujel Prahu se potrebou 5,5l C5 2,2HDi, tak me neprijde spatna , mozna bude znat rozdil pri rychle jizde a max vykonu auta ,ale to ja nemam kde vyzkouset , za cenu 25,8(dnes 7.4.2007) nafta Makro a ceste kolem stajne neodolam a natankuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my do firmy bereme diesel jedině OMW a vozí nám ho přímo z rakouska jenom klacska.Jen jednou přijelo neco jinýho bílýho ale co to bylo už nevim. Je uplně fosforově zelená. Stalo se asi dvakrát v zimě(loni jak bylo těch -25) že při -15 nechtěla téct. Hned telefon :grr a od té doby ani jednou nezamrzla. Jeden čas kamarád z jiný firmy od nich odstoupil(kvůli ceně bral od jinud-nevim odkud) ale normálně mu nakladní auta žrali víc,tak se zase vrátil a je spokojenej a já taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek,s tím levným palivem u hypermarketů je to pravda.Já u jednoho dělám a opravdu je benzín absolutně bez aditiv.Stačí troška dobrého aditiva a auto šlape jak hodinky.Jinak co se týká těch 4 cisteren od OMV,ty patří firmě KLACSKA takže vozí uplně stejný palivo jako ty ostatní.Klacska vozí docela hodně benzín z Rakouska a ten má velmi malé procento aditiv.Mýmu autu dost vyhovuje 100 okt VERVA u ČS Benzina 31,30/L.Mám 306 1,4 jednobod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

chcem sa opýtať nič sa autu nestane keď tam dám 98 super , alebo ešte niečo lepšie od Shell-u

Ba naopak.

Já když sem párkrát vzal 98 nebo 100 tak taky bylo poznat že je chod klidnější. Taky semto bral kvůli tomu že se před tím tankoval nějakej hnus.

Když sem jednou tankoval na Unicronu tak auto žralo 15l/100. Tady těm se vyhýbám, ale Benzina, Esso, EuroOil, Agip co mám po cestě tak všechno OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...