Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plnohodnotná rezerva či nouzák?


Pe.Tr

Recommended Posts

Zdar lidičky ,mám jen dotaz ,koupil jsem 406 combi 1998 1,8 16v 81 Kw, a v kufru mě překvapilo místo plnohodnotné rezervy jen kolo pro nouzový dojezd.zajímalo by mě co tam vlastně má být.nedovedu si představit , že na takového kombika lze dát nouzák. Návíc mě to štve protože to pořádně nejde uchytit a při jizdě to pořad klepe o plechy v kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Zdar lidičky ,mám jen dotaz ,koupil jsem 406 combi 1998 1,8 16v 81 Kw, a v kufru mě překvapilo místo plnohodnotné rezervy jen kolo pro nouzový dojezd.zajímalo by mě co tam vlastně má být.nedovedu si představit , že na takového kombika lze dát nouzák. Návíc mě to štve protože to pořádně nejde uchytit a při jizdě to pořad klepe o plechy v kufru.

Já mám taky nouzový kolo, je menší a vejde se mi k němu plno dalších věcí, uprostřed je takovej polystyrenovej patvar do kteryho se narovná hever s přislušenstvím. To kolo je stavěný na takový auto, toho bych se nebál. Jinak v ty vaně jsou uchyty na pásek se sponou, pokud ho tam nemáš tak tam něco udělej a je po klepání, normalně to pak přetahneš přes rezervu a utáhneš a je to.

[upravil dne 13/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik, zatim jsem to vyřešil fušersky,dal jse ho do deky ,vlastně zabalil;) a neklepe a neni to vidět,to na ten hever tam asi kdysi bylo. ted tam zustalo jen kolo a klic na nej.spiš přemýšlim že ho vyndám a nechám doma .co jezdim .cca od 1998 ,a najezdim toho dost, tak jsem ještě rezervu nepotřeboval ,ale nahoda je sviňa ,já vim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

dik, zatim jsem to vyřešil fušersky,dal jse ho do deky ,vlastně zabalil;) a neklepe a neni to vidět,to na ten hever tam asi kdysi bylo. ted tam zustalo jen kolo a klic na nej.spiš přemýšlim že ho vyndám a nechám doma .co jezdim .cca od 1998 ,a najezdim toho dost, tak jsem ještě rezervu nepotřeboval ,ale nahoda je sviňa ,já vim.

No ten polystyren na ten hever mimo jiný podpírá podlahu kufru, něco by tam být mělo aby se to nepropadlo. Rezervu jsem taky nikdy nepotřeboval ale nikdy bych bez ní nejel;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejrozumnější by bylo tam dát nádrž na LPG ,ale benzin je benzin, pak mě napadá nějaky mega basák ,což by se mi líbilo ale asi bych se musel rozvest a i tak by to asi nešlo bo z bytu bych šel prej jen z igelitkou;),zkusim spíše jestli by se tam nevešlo plnohodnotné kolo ,mam klasiku 14 palcové .uvidíme o víkendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Já tam mám plnohodnotný kolo dokonce s pneu Michelin Energy a ten polystyren s heverem a páskou tam mám taky. Takže nevidím žádný důvod proč by tam mělo být pouze dojezdové kolo, když se tam vejde stejné jako na autě.

ja to koupil s dojezdakem ,jen sem se ptal jestli je to normalni,mozna to je podle druhu vybavy,nebo nevim.ja mam auto z Holandska tak je to možna tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Ladman

Já tam mám plnohodnotný kolo dokonce s pneu Michelin Energy a ten polystyren s heverem a páskou tam mám taky. Takže nevidím žádný důvod proč by tam mělo být pouze dojezdové kolo, když se tam vejde stejné jako na autě.

ja to koupil s dojezdakem ,jen sem se ptal jestli je to normalni,mozna to je podle druhu vybavy,nebo nevim.ja mam auto z Holandska tak je to možna tim

Myslim že to davali do všech. Není to vyjímka. Pokud tam dáš plnohodnotný kolo tak se nic neděje, jen trochu toho místa pod podlahou ubude
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj ja tam mam dojazdove a je tam origo...ten polystyren som vyhodil aby som tam mal miesto na blbosti typu kluce trojuholnik naradie lano atd....prekvapilo ma ze tam boli aj komplet tie zlate srubovacie oka na tahanie auta, som myslel ze tam nejsu, potom o par dni ako vytahujem ten polystyren boli strcene v nom...btw neviete naco sluzi ta zlata tycka kt. je v sade s tymi okami na tahanie? asi 10 cm dlha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: collin

aj ja tam mam dojazdove a je tam origo...ten polystyren som vyhodil aby som tam mal miesto na blbosti typu kluce trojuholnik naradie lano atd....prekvapilo ma ze tam boli aj komplet tie zlate srubovacie oka na tahanie auta, som myslel ze tam nejsu, potom o par dni ako vytahujem ten polystyren boli strcene v nom...btw neviete naco sluzi ta zlata tycka kt. je v sade s tymi okami na tahanie? asi 10 cm dlha

neni to k zahaknuti lana v tom oku co se za něj dáváš lano?hodně lan se prodáva jen s oky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: collin

aj ja tam mam dojazdove a je tam origo...ten polystyren som vyhodil aby som tam mal miesto na blbosti typu kluce trojuholnik naradie lano atd....prekvapilo ma ze tam boli aj komplet tie zlate srubovacie oka na tahanie auta, som myslel ze tam nejsu, potom o par dni ako vytahujem ten polystyren boli strcene v nom...btw neviete naco sluzi ta zlata tycka kt. je v sade s tymi okami na tahanie? asi 10 cm dlha

neni to k zahaknuti lana v tom oku co se za něj dáváš lano?hodně lan se prodáva jen s oky

vidis to ma nenapadlo..je to mozne;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: collin

aj ja tam mam dojazdove a je tam origo...ten polystyren som vyhodil aby som tam mal miesto na blbosti typu kluce trojuholnik naradie lano atd....prekvapilo ma ze tam boli aj komplet tie zlate srubovacie oka na tahanie auta, som myslel ze tam nejsu, potom o par dni ako vytahujem ten polystyren boli strcene v nom...btw neviete naco sluzi ta zlata tycka kt. je v sade s tymi okami na tahanie? asi 10 cm dlha

Ta tyčka je středící trn na montáž kola, našroubuje se místo kolového šroubu a pak se kolo nasadí jednou dírou na tu tyčku aby ti při montáži drželo a aby jsi mohl pohodlně našroubovat šrouby

[upravil dne 13/3/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109595376868_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...