Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 406 dveře


marky111777

Recommended Posts

U mně nikde nic, řekl bych že nový model 406 nějak rezne, už tu bylo že někomu rezne přední hrana kapoty, ted zase spodek dveří, vypadá to že se Peugeoti nějak zhoršili, čim novější tim rezavější.

Edit: Ted koukám že ta kapota byla taky tvoje. To muselo jezdit pernamentně v soli nebo co, nebo zapoměli udělat nějakej ochrannej nástřik dutin:myslim

[upravil dne 13/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne auto je hodně zachovalé , ty přední kapoty jsem snad viděla na každým novým modelu na starým ani náznak.Jinak v pondělí mně budou měnit kapotu v rámci garance.Když jsem byla na vrakov. v Jesenicích u Prahy tak tam mněli štos kapot vyměněnych v rámci garance,všechny byly z nových modelú.Vypadáto že je to odfláklé od výroby.Vyděla jsem to i na 307.(dveře).Říkal mně známej co jeho žena dělá ve fabrice na náhradní díly pro peugeoty že, se tam snaží dost šetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marky111777

Ne auto je hodně zachovalé , ty přední kapoty jsem snad viděla na každým novým modelu na starým ani náznak.Jinak v pondělí mně budou měnit kapotu v rámci garance.Když jsem byla na vrakov. v Jesenicích u Prahy tak tam mněli štos kapot vyměněnych v rámci garance,všechny byly z nových modelú.Vypadáto že je to odfláklé od výroby.Vyděla jsem to i na 307.(dveře).Říkal mně známej co jeho žena dělá ve fabrice na náhradní díly pro peugeoty že, se tam snaží dost šetřit.

No tak to je jasný, šetřej na tom aby srazili prodejní cenu dolů:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

..co s etýče mého modelu 10/97 tak bez koroze, jak prahy, tak kapota akorát se mi zacína delat mini pupínek na pp blatníku mezi svetlem a lemem , a to skrz toho že přes ten otvor v podbehu se tam dostal bordel který držel vlhko, po vyčistění je blatnik zevnitř orezlý ale nastesti použitých blatníků je mraky...kolega ma ročník 2003 , kapotu ma zevnitř taky chycenou a navic PP blatník hned u svetla ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz je tohle 4 roky stary vlakno zase na svete, tak taky pridam zkusenosti

za tech par let se i na moji 406 objevily rezavy mista.

nejslabsi mista u 406 jsou:

otvory v A - sloupcich, kde je gumova pruchodka pro kabely do prednich dveri, koroze jde opravdu hluboko - az k prahu, co jsem rozrezal par vraku, nasel jsem korozi u vsech, je to tim, ze je tam dvojity plech a mezi ty dva plechy zateka voda a zde to rezne (zaroven je tam asi slabsi vrstva pozinku, nebot byla vcelku na hodne mistech komplet sezrana)

dalsi slabe misto jsou prahy, zvlast kdyz se ucpou odtkove otvory dole na hrane

trpi take lem leveho zadniho blatniku v predni casti, opet dvojity plech, mezera mezi nimi a drzici se vlhkost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...