Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pozor na benzin


mirec.dk.406

Recommended Posts

Dnes ráno som naštartoval P 406 1.8 a deti mi povedali že smrdí benzín , nebral som ich vážne veď viete deti, po jazde asi 1,5 km kým som s nimi zašiel ku škole som ho už cítil aj ja tak som zastavil vypol motor otvoril kapotu a čo nevidím. Na ľavej strane ako ide prívod paliva k vstrekovacej jednotke a späť do nádrže navrchu pod plastovým krytom bol všade postriekaný benzín a tiekol už aj dole po motore. Okamžite som volal mojmu servismanovi čo to je. Odtiahol som to knemu a zistil prasknutú hadičku prívodu paliva. Upozornenie pre všetkých benziňákov, je to starobou a opotrebovaním aj spojov. Našťastie to bolo len krátko, neviem si predstaviť čo by to urobilo keby bolo všetko zohriate a ....

Rok výroby mám 97.

ahojte mirec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

Dnes ráno som naštartoval P 406 1.8 a deti mi povedali že smrdí benzín , nebral som ich vážne veď viete deti, po jazde asi 1,5 km kým som s nimi zašiel ku škole som ho už cítil aj ja tak som zastavil vypol motor otvoril kapotu a čo nevidím. Na ľavej strane ako ide prívod paliva k vstrekovacej jednotke a späť do nádrže navrchu pod plastovým krytom bol všade postriekaný benzín a tiekol už aj dole po motore. Okamžite som volal mojmu servismanovi čo to je. Odtiahol som to knemu a zistil prasknutú hadičku prívodu paliva. Upozornenie pre všetkých benziňákov, je to starobou a opotrebovaním aj spojov. Našťastie to bolo len krátko, neviem si predstaviť čo by to urobilo keby bolo všetko zohriate a ....

Rok výroby mám 97.

ahojte mirec

mne zase dva krát horela takto Skoda 100. ;)

Teda vždy sa to stalo manželke ;)

Tam vedel vypadnut nalisovaný kolík od AC pumpy alebo na opačnej strane zase to vedelo vypadnúť pri karburátore.

Dnes sa už len tam smejeme. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: mirec.dk.406

Dnes ráno som naštartoval P 406 1.8 a deti mi povedali že smrdí benzín , nebral som ich vážne veď viete deti, po jazde asi 1,5 km kým som s nimi zašiel ku škole som ho už cítil aj ja tak som zastavil vypol motor otvoril kapotu a čo nevidím. Na ľavej strane ako ide prívod paliva k vstrekovacej jednotke a späť do nádrže navrchu pod plastovým krytom bol všade postriekaný benzín a tiekol už aj dole po motore. Okamžite som volal mojmu servismanovi čo to je. Odtiahol som to knemu a zistil prasknutú hadičku prívodu paliva. Upozornenie pre všetkých benziňákov, je to starobou a opotrebovaním aj spojov. Našťastie to bolo len krátko, neviem si predstaviť čo by to urobilo keby bolo všetko zohriate a ....

Rok výroby mám 97.

ahojte mirec

mne zase dva krát horela takto Skoda 100. ;)

Teda vždy sa to stalo manželke ;)

Tam vedel vypadnut nalisovaný kolík od AC pumpy alebo na opačnej strane zase to vedelo vypadnúť pri karburátore.

Dnes sa už len tam smejeme. ;)

Kde ta hadicka primo je? se na to mrknu protoze sem bud zacal jezdit trochu svyzneji a vic me to zere nebo me ta hadicka treba uz muze propoustet beno :myslim:D , diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redken

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tady

nemas ten motor nejak nechutne cistej? :o:myslim

To jen tak vypadá na fotce, ve skutčnosti to není tak nechutně čistý, jen normalně čistý:D Fotil jsem to potmě a blesk to pěkně vyčistil:D:D:D

[upravil dne 14/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

To jen tak vypadá na fotce, ve skutčnosti to není tak nechutně čistý, jen normalně čistý:D Fotil jsem to potmě a blesk to pěkně vyčistil:D:D:D

:D jenom jestli, zkusim se na ten svuj podivat jeste jednou a taky s bleskem :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

netušite vnitřni pruměr te hadičky?

Mam pocit že 6mm, ale jistej si nejsem

tu jsem koupil ale je už podle oka mala,vzal jsem 10 ,což odpovida tlouštce hadice a zitra to vyměnim,tak snad to nebude osmička;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...