Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumy na 407SW


ellesar

Recommended Posts

Ahoj lidi, chci se zeptat, budu objednavat P407SW a z výroby to auto prijede na 17-tkách 215/55. Ale to je strasne tupy rozmer a ty gumy sou strasne drahy a je malý výber. Pujde nejak zapsat do TP i jiny rozmer gum? Koukal jsem, ze tohle je fakt tupy rozmer pac je drazsi jak gumy 225/50 :(

Nebo radsi vzit auto na 16-tkácj a 17-tky jim tam nechat at si je prodaji?

Prosim poradte.

Zitra jdu objednavat auto a ted tady resim tohle.

Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Mám dotaz ohledně rozměru pneu na 407 SW. Mám 17\" alu kola a na nich zimní 215/55/17 chtěl bych tam dát letní 225/50/17 ale nevím jestli jsou pro tohle auto homologované výrobcem a jestli nebude problém kdybych chtěl tyto rozměry zapsat do TP jako alternatívní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozoberalo sa to tu asi 100x. Keď máš auto kupované u nás tak máš v TP pravdepodobne asi aj všetky povolené alternatívy. Môžeš skúsiť hoci aj emailo dotaz na peugeot.cz tam ti podľa VIN zistia čo môžeš mať. S vysokou pravdepodobnosťou ten rozmer čo udávaš tam nebude. Existuje ešte jedna cesta cez importéra kolies s homologizáciou a typovým listom pre konkrétny typ alu kolies a tvoje auto. Obidva postupy som skúšal a bezvýsledne. Veľa zdaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto je dovoz z \"I\" původní rozměr je na 16\" kolech a v TP mám alternatívní uveden 215/55/17. Takže tvoje rada je sehnat tento rozměr? Ostatní se mi podle tebe nepodaří zlegalizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...