Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Smrdí mi motor?


Ferin007

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

No, mně když zaparkuju do garáže občas taky klepne přes nos takovej zvláštní smrad jako spálená guma. Jenže když čuchám odkud to jde, tak se nedočuchám. Spíš mi to přijde odněkud zezadu (kapotu jsem otevřel a tam nesmrdí nic) Je taky možný, že se mi mísí smrad z pneumatik co mám v garáži se smradem z výfuku. Navíc to necítím vždy, tak zatím vyčkávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

No, mně když zaparkuju do garáže občas taky klepne přes nos takovej zvláštní smrad jako spálená guma. Jenže když čuchám odkud to jde, tak se nedočuchám. Spíš mi to přijde odněkud zezadu (kapotu jsem otevřel a tam nesmrdí nic) Je taky možný, že se mi mísí smrad z pneumatik co mám v garáži se smradem z výfuku. Navíc to necítím vždy, tak zatím vyčkávám.

Přesně jak píšeš. Akorát neparkuju v garáži. Mám ale citlivej frňák. I když je pravdou, že přítelkyně to (někdy) cítí taky. Je to ale jen takovej "neurčitej závan", takže se to těžko specifikuje a lokalizuje.

Ale stejně tak sem si nezvykl na smard na rukách po tankování. Zlatej benzín! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jel na Ještěd (skoro až nahoru) a po zastavení jsem zase cítil smrad (závan smradu). U levého zadního kola. Z brzd to nešlo, z pneumatiky taky ne.

Když jsem dojel domů, tak v garáži pro změnu nic.

Předpokládám, že se někde dotýká nějaké těsnění nebo izolace výfuku a musí se to prostě vysmrdět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim kluci, ja sem neska jel za naftakem, a smrdel hrozne (naka oktafka), a pak sem jel za p307 v benzinu, a ten vonel, takze gut :)

PS: mlady se neco takovydleho stalo, dyz ji prelili olej do prevodofky - dali ho tam moc, a za jizdy po dalnici napr strikal odvzdusnovacim ventilem ven, az na vyfuk, a smrdelo to pekne teda, co sme to vylili a nalili mnozstvi co tam ma byt, je klid ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Ale stejně tak sem si nezvykl na smard na rukách po tankování. Zlatej benzín! :D

U pumpy jsou igelitové rukavice:D:D:D:D:mrk:mrk:mrk u stojanu na naftu:papa

Právěže často nejsou. :(

Jinak to aditivum (TDA) je teda pěkná rychna i přes uzávěr. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Ferin007

Potřeboval bych poradit. Mám teď poprvé nafťák, takže s nima nemám zas až takový zkušenosti, předtím sem jezdil dycky s benzínem.

Problém mám tenhle: Když dojedu a vylezu z auta, někdy/často mě přes nos plácne takovej podivnej "smrad", jak spálená guma, či co, není to nic silnýho, tak akorát, aby to bylo cítit. Při bližším očuchání to de z pod kapoty.

Tak se chci zeptat: Je to normální vůně "naftovýho" motoru? Nebo se mám znepokojovat? Dělá to prakticky od začátku. :myslim

Pořád smrdí, nebo se to vytratilo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...