Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Smrdí mi motor?


Ferin007

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit. Mám teď poprvé nafťák, takže s nima nemám zas až takový zkušenosti, předtím sem jezdil dycky s benzínem.

Problém mám tenhle: Když dojedu a vylezu z auta, někdy/často mě přes nos plácne takovej podivnej \"smrad\", jak spálená guma, či co, není to nic silnýho, tak akorát, aby to bylo cítit. Při bližším očuchání to de z pod kapoty.

Tak se chci zeptat: Je to normální vůně \"naftovýho\" motoru? Nebo se mám znepokojovat? Dělá to prakticky od začátku. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A u jinýho dýzlu sto necítil?

Jám mám najeto tak 3000, zatím jezdím spíš po městě. :nevim

Zezačátku sem myslel, že se mi pálí kolo/bzdy, pač mi levý přední se zimníma kolama nějak pískalo (asi se tam dostal písek či co), ale nešlo to z kola, ale z podběhu a z přední masky. :myslim

Jak píšu, není to nic extra silnýho, tak akorát, abych to při vystoupení zavětřil, ani se to nedá nazvat bůhvíjakým smradem, spíš je to takový \"divný\".

Možná estli znáte vůni plesnivýho pomazánkovýho másla. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem něco našel na francouzským fóru. Nemůže to smrdět FAP, případně ten Eolys, co se do něj leje?? Píšou tam, že FAP prý \"zamlada\" trochu smrdí. Navíc nádržka s Eolysem je právě na té levé straně, u toho mýho \"smrdícího\" kola. Myslíte, že by to mohlo být ono? :myslim

PS: Akorát tam někdo psal, že to smrdí jak jahody, někdo jak máta a někdo zas, jak zkažený vajíčka. Asi si člověk může vybrat, jakou chce do svýho auta vůni. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...