Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Alpy Rakousko Zillertal Foto


AKCZ

Recommended Posts

O vikendu jsem se vratil z dovolene z meho prvniho a zaroven posledniho letosniho lyzovani.. bylo tam paradne a tak se s Vami podelim o par fotek a zaroven je to takove mensi rozlouceni se zimou ;)

Jinak stredisko resp. udoli cca 636km sjezdovek.. 174 lanovek.. vse na jeden Skipass.. n.v. cca 650m-3250m n.m.

* Zde.. *

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staveni jsem nefotil ale ziskal jsem jednu fotku .. trochu sem se vylekal na prvni pohled ale uvnitr utulno a cisto.. socialky nove a vybaveni od mycky pres satelit .. no asi standard ale kdyz jsem to videl zvenci tak sem cekal uvnitr nejaka mistni zviratka a seno :D

A diky tomu ze nas bylo 5 aut tak sme ji meli celou pro sebe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Staveni jsem nefotil ale ziskal jsem jednu fotku .. trochu sem se vylekal na prvni pohled ale uvnitr utulno a cisto.. socialky nove a vybaveni od mycky pres satelit .. no asi standard ale kdyz jsem to videl zvenci tak sem cekal uvnitr nejaka mistni zviratka a seno :D

A diky tomu ze nas bylo 5 aut tak sme ji meli celou pro sebe..

mne sa ta chata paci.muselo to byt super ked ste tam boli len vlastny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ubytovani

FR - u sestry v Grenoblu =) takze to neni co resit. Jinak v tech penzionech, co vypada jako panelaky primo pod sjezdovkama, vyjdu pred vchod, nasadim lyze a vlezu na vlek. Trosku starsi, ale pekne zarizene, sympaticke

AT - Penzion, hodne prijemny, novy, moderni, fine kuchynka, koupelna, relativne velky. Ale na prvni lanovku (kabinka) bud autem, nebo skibusem. Trosku nepohodlnejsi.

Ale posledni dobou uz nemuzu soudit, protoze v FR sme u sestry, co zije v Greno, takze rodina astmosfera. Ale potom je dojizdeni autem do lyzarskych stredisek, coz je tak cca 1/2 az hodina cesty autem. Ale zase pro zmenu, si muzeme vybrat asi z peti stredisek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Merline.. to pak zalezi co od toho ocekavas.. vzhledem k tomu ze mi nevadi dojizdeni autem a navic sme nelyzovali ve stejnem stredisku vice jak dva dny protoze sme to za ten tyden projeli od ledovce Hintertux az po zacatek tak nehledam zadne ubytovani hned u lanovky (samozrejme i to je mozne ale za vyssi peniz a pro me zcela zbytecne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, my hlavne posledni dobou praktikujeme primo bydleni v Grenoblu, s tim ze kazdy den jedme do jieho lyzarskeho strediska. Takze asi tak. Me taky dojizdeni nevadi. Ani mi spis tak nejde o ubytovani jako o sjezdovky.

SPise to reknu takhle. v AT sem nenarazil na zadnou sjzedovu, ktera by mi utkvela v pameti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...