Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Výhřev sedadel


Jerome

Recommended Posts

Tak jo, krátce vysvětlím. Celý sedák (i opěradlo) je u 307 odlitek z takové pěny a ten potah je na tom přímo nalepený. Čili bys musel ten potah servat, aby jsi tam tu vyhřívací dečku dal. Ale pak už to nikdy nebude vypadat jak sedačka. Tak asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když jsem luxoval v autě tak jsem zjistil že sedačka řidiče má vyhřívání v sobě už z fabriky,ale jsou ustřižené kabely.Zbývá mi tam tak 1 cm.V létě je zkusím prodloužit.Když jsem je proměřoval ,tak odpor spirály v opěradle byl cca 1,9 ohm a v sedáku totéž.Dále je v sedáku nějaký bimetal a ten byl také sepnutý.Zkusím udělat nějaké foto.Chtěl bych také dodělat to vyhřívání,ale zjistil jsem že k sedačce je přivedeno pouze 5 drátů (2x spínač pásu,3 airbag).Z BM34 také není natažen silový kabel z pojistky MF6.

Uvidím co se dá dodělat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dusans

Já když jsem luxoval v autě tak jsem zjistil že sedačka řidiče má vyhřívání v sobě už z fabriky,ale jsou ustřižené kabely.Zbývá mi tam tak 1 cm.V létě je zkusím prodloužit.Když jsem je proměřoval ,tak odpor spirály v opěradle byl cca 1,9 ohm a v sedáku totéž.Dále je v sedáku nějaký bimetal a ten byl také sepnutý.Zkusím udělat nějaké foto.Chtěl bych také dodělat to vyhřívání,ale zjistil jsem že k sedačce je přivedeno pouze 5 drátů (2x spínač pásu,3 airbag).Z BM34 také není natažen silový kabel z pojistky MF6.

Uvidím co se dá dodělat .

Zajímavý info ... dej vědět víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

... no tak jsem se nedozvěděl jak to dopadlo s těmi sedáky...:roll

Proč ale tady dneska jsem. Včera jsem dělal cosi na autí a musel jsem se sehnout a kouknout pod přední sedáky. Pod předními sedačkami jsou nějaké krabice nebojak to nazvat a z nich vede elektrika, která je upevněna na sedačkách a pak vede někam dál - moc jsem toho ale přes brýle v té pitomé poloze neviděl. Tohle auto je rok 2004 a podle manuálu co jsem k tomu dostal by to mělo mít vyhřívané sedáky, ale na sedákách není nikde vypínač, který je zobrazen v manuálu.

Víte někdo co to je za kabely ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...