Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zasuvka v kufru 406 break


richt

Recommended Posts

Taky jsem si dělal zásuvku do kufru ale já ji dal do čalounění nad světlo kufru,naštěstí mám lednici která hlídá napětí a když moc klesne tak se vypne a stějně jsi myslím že mi napětí v autě hlídá BSI protože když třeba mám puštěnou muziku bez nastartování tak se my ukáže na displeji ECONOMY ACTIVE a vypne se my rádio atd. tak jsi myslím že by vypla i zásuvku na zapalovač aspon myslím.Napište jestli se mylím......:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

to je pěkný ale my máme starý model a to si hlídáme sami a víme jaká je naše paměť .:roker

Jo jo já jen napsal co to dělá mě................nechtěl jsem nikoho naštvat.......:mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tento týden vůbec nemohu, budu renovovat letiště (postel), strhávat tapety v ložnici, natírat penetrací, v pátek štukovat, o víkendu po vyschnutí bílit. Když tak příští týden, termín si dohodnem později. Jsem zvědavej, jak bude vypadat klapka a sání. Volal jsem do Kosova kvůli tomu plastu pod mlhovku, zatím ho nemaj, snad prý v půli července, až přivezou nějaký auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mod, kterej ti vypne 90% elektriky v aute (okna, radio a dalsi) jeho prodleva se nastavuje v BSI. Samo pouze u novych modelu, ktere jsou BSI vybaveny.

Jeste lepe receno on ji nevypne, ale nepovoli se zapnout, protoze pokud ti naskoci "Economy mode active" tak tlacitka funguji (vyzkouseno na radiu a svetlech) mimo oken ty jsou mrtvy, ale nezapnou danou funkci a jen zopakuji hlasku na PC "Economy mode active"

[upravil dne 19/6/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

já tento týden vůbec nemohu, budu renovovat letiště (postel), strhávat tapety v ložnici, natírat penetrací, v pátek štukovat, o víkendu po vyschnutí bílit. Když tak příští týden, termín si dohodnem později. Jsem zvědavej, jak bude vypadat klapka a sání. Volal jsem do Kosova kvůli tomu plastu pod mlhovku, zatím ho nemaj, snad prý v půli července, až přivezou nějaký auta.

Takže opět komorní-pracovní minisraz. Jinak stačí kus plastu nebo hliníkový plech a uděláme to. Nic na tom není. Zásuvka se ti moc líbí, viď. Neboj, už jí tam vidím;):D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Ladman

já tento týden vůbec nemohu, budu renovovat letiště (postel), strhávat tapety v ložnici, natírat penetrací, v pátek štukovat, o víkendu po vyschnutí bílit. Když tak příští týden, termín si dohodnem později. Jsem zvědavej, jak bude vypadat klapka a sání. Volal jsem do Kosova kvůli tomu plastu pod mlhovku, zatím ho nemaj, snad prý v půli července, až přivezou nějaký auta.

Takže opět komorní-pracovní minisraz. Jinak stačí kus plastu nebo hliníkový plech a uděláme to. Nic na tom není. Zásuvka se ti moc líbí, viď. Neboj, už jí tam vidím;):D:D

o minisrazu už jsem mluvil s komisarem, vypadá to na příští týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlastní umístění zásuky je celkem sranda, jen je otázka jakou použít pač origo do kufru např. z fabie mají víčka a osvětlení, bohužel peugeot to asi nedělá vůbec

potíž je s napájením pač vypnutí ECONOMY ACTIVE sice vypne rádio a bůhví co ještě, ale konkrétně u mě nevypne napájení zapalovače, takže kde tu zásuvku vlastně napojit, aby byla pod proudem jen když běží motor a snesla by proud min. 20 A, nabízí se zapojení přes relé, ale vzhledem k vytíženosti zásuvky je to další zbytečná permanentní zátěž na elektro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká osvětlení zásuvky, tak je tu několik možností:

1) namontovat si zásuvku s osvětlením, jako je v autě.

2) namontovat si světlo s vypínačem a to buď se světlem nebo s samostatným vypínačem světla.

Jak si zásuvku zapojit, je vcelku jednoduchá věc a to buď samostatně, aby tam byl stálý proud a nebo na zásuvku ve vozidle (zapalovač). A nebo jak napsal výše Komisar, zapojit na světla, kdy v ní bude proud pouze, když bude vozidlo nastartované a tím se předejde vybití baterky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to komisar - osvětlení zásuvky je něco jako nadstandart :)

jasně že to jde zapojit na zásuvku mezi sedadly, ale ta běží pořád a to není ono, zapojení ke světlům je taky možný jen mám obavy, že pokud na ni zapojím něco většího může být problém s jištěním , proto ta úvaha s relátkem - silový proud ze zásuvky a ovládání třeba od světel :myslim

nabízí se zapojení někde do okruhu vyhřívání sedadel :myslim

[upravil dne 20/6/07 vendym]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...