Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Divný zvuk motoru


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Chci se pozeptat, dnes ráno po nastartování chytil motor takovej divnej zvuk, něco jako studenej diesel, dělalo to jen při lehkém přidání plynu v určitých otáčkách cca kolem 1500, bez plynu to nedělalo a při vyšších otačkách taky ne, teplota byla venku lehce pod nulou, po zahřátí to zmizelo. V zimě byly mrazy i 10st a nikdy to nic podobnyho neudělalo, tak nevim co to plaší:(. Nemá někdo podobnou zkušenost?

[upravil dne 10/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic z toho co pišete, dneska znova, prostě motor jde tvrdě, jako diesel, jen v otáčkách kolem 2000, dneska jsem to pozoroval. Je to jen chvilku po natočení, řekl bych tak max 1 minuta. Ale na zvýšený volnoběh cca 1200 ot jde uplně čistě a potichu. Možná že ty hydroštely jak je to studený, ale já nerozliším přesně o co jde:myslim

[upravil dne 11/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

kdy jsi měnil olej nebo málo oleje než se naplní okruh???:myslim:myslim:myslim

Do vyměny zbývá cca 5000 km, asi litr jsem dolíval, ted je to asi uprostřed měrky. Málo ho není. Ale myslel jsem si to samý, tak jsem olej hned kontroloval. Myslim ale že pokud by to bylo tím tak by to dělalo i když je tepleji, ted jse to byl venku zkusit a neudělalo to. Udělá to jen když je zima. Někdo tu psal že studená 406 s 1,8 má zvuk jako diesel, ale už nevím kdo a nemužu to najít, nemuže to mít něco společnyho s tím.

[upravil dne 11/3/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak peugeoti,ale uz jsem slysel hydrostely na vice autech kvuli nedostatku oleje,ale jen bylo slyset cvakani ve vsech moznych otackach,a to snad jen venku pri otevrene kapote,jako diesel myslis,ze i tak vibruje?Maly tlak by zaznamenala kontrolka mazani.Neni to jako ze ten motor duni?

[upravil dne 11.3.07 Martas406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Yantschi

Pravdepodobnou pricinou bude pravdpodobne lozisko. Ono je zaujimave, ze to nerobi, ked zoslapnem spojku. Robi to iba pri nezoslapnutej spojke. Zatial tomu ale nevenujem pozornost.

To,me dela taky,ale jde to od predniho kola,to je asi jiny zvuk,nez pise Radek.Skutecne je to lozisko,a dela to vic aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...