Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

znáček


jambo

Recommended Posts

to marlin: Vlasy jsou normální takhle je nosim a nagelovaný nejsou:)

to oliver: Vydělávám,jeden znáček rovná se hodina práce i z leštěním.

to bagr: Tak vzal jsem normální kus materiálu vyříznul znak a pak jsem vzal vzduchovou brusku takovou zelenou pastu co tu mame z japonska a pak tak 15min leštění filcovim kotoučkem a hotovo:) asi to vůbec nepomohlo:myslim:myslim,ale leštit něco velkýho je fakt hrůza:bojim...tet budu asi skoušet výko ventilů když je autí nemocný tak pak dám vědět:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

diky, rozmery jsou 3.3 cm na vysku x 3 cm na sirku, jeste musim vykoumat jak ho nalepit na volant

Já ti nevim, dát tohle na volant na airbag, taky by ti mohl pěkně rozseknout hlavu při vystřelení, místo bezpečnostního prvku budeš mít nebezpečnej.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

hlavně nevrtej dírky:)

hehe to nebudu.

Jinak je to pochromovanej plast, takze je to i lehky,kdyz bych to prilepil po cele plose tak neverim ze by se to pri vystreleni bagu utrhlo ( videl jsem nekolik bouchlych pytlu a vzdy ta krytka praska uplne mimo ten znak ), no jeste to promyslim podle me to jsou originalni znacky ktery se dava na volant, a co jsem tak videl na tech bouchlych bagech, tak z druhe strany jsou ty trny roztavene takze tvori vlastne takovou hlavicku jako kdyz se rozklepe nytek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: komisar

hlavně nevrtej dírky:)

hehe to nebudu.

Jinak je to pochromovanej plast, takze je to i lehky,kdyz bych to prilepil po cele plose tak neverim ze by se to pri vystreleni bagu utrhlo ( videl jsem nekolik bouchlych pytlu a vzdy ta krytka praska uplne mimo ten znak ), no jeste to promyslim podle me to jsou originalni znacky ktery se dava na volant, a co jsem tak videl na tech bouchlych bagech, tak z druhe strany jsou ty trny roztavene takze tvori vlastne takovou hlavicku jako kdyz se rozklepe nytek

A tak to jo, já myslel že je to kovový;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...