Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výdrž pneu na 307


Ferin007

Výdrž pneu na 307  

  1. 1. Výdrž pneu na 307


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Já jsem měl na 306 zimní Polarisky a už bych je nechtěl.Zimní pneu by měli pomáhat, ale tyto pneumatiky spíše škodily.

Nyní mám na 307 zimní PIRELLI 190 SNOWCONTROL a ty se vůbec nemohou s Barumkama srovnávat, protože jim nesahají ani na paty.Letošní zima byla nějaká, ale tu minulou odváděly perfektní práci.Mohu jenom doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: domav

Původně zaslal: Ferin007

Ale není. ;)

Já jsem to specifikoval.

Jinak předpokládám, že na 307 si moc lidí Matadory a Barumy necpe. :D

Tak vidíš, že je to zavádějící anketa, a jak vidíš lidi Matadory a Barumky na 307 cpou...:o

[upravil dne 10-3-07 domav]

Ale není! ;)

Neznám nikoho, kdo by měl jako originály na 307 některou z těchle značek. Ty jo??

Krom toho tady nedělám žádný exaktní měření toho, jak dlouho vydrží na 307 pneu, zjišťuju jen konkrétní zkušenosti. Je jasný, že to ovlivňuje plno jiných faktorů, jako styl jízdy, motor, značka pneu, kolik lidí v autě jezdí, druh auta atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: Steef

Prave som kupil z dojclandu Breaka, vzadu ma este povodne gumy (uz dost zjazdene a popraskane), v predu su nove. Auto ma podla tachometra 63333km, 08/2002 rok uvedenia do prevadzky.

Možná tě to překvapí, ale lepčí pneu se mají montovat dozadu (i když je náhon vepředu). Většina lidí to ale asi dělá opačně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Původně zaslal: Steef

Prave som kupil z dojclandu Breaka, vzadu ma este povodne gumy (uz dost zjazdene a popraskane), v predu su nove. Auto ma podla tachometra 63333km, 08/2002 rok uvedenia do prevadzky.

Možná tě to překvapí, ale lepčí pneu se mají montovat dozadu (i když je náhon vepředu). Většina lidí to ale asi dělá opačně.

a pročpa?:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letní Dunlop, ty jsem teď dojel, zimní Firestone ty jsou tak na dojetí v létě. (Pokud bude platit nová vyhláška o minimální hloube vzorku 4mm). Letní jsem pořizoval v r. 2004 na jaře, na zimních byl Jean koupený téhož roku, při stavu 15tis. km. Teď je tam něco přes 65tis. Takže ujeto něco přes 50tis, podělit dvěma a vychází to na asi 25 tis. km na jednu sadu pneu. Dost mě udivila ta anketa, že někdo ujede 40 001 - 50 000 km na jedné sadě pneu. Ale třeba jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...