Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

siber - nahradny diel


Y2K

Recommended Posts

Zdravim,

chcem sa spytat ci tu dakto nemate alebo neviete kde by som zohnal jednu suciastku na siber. Je to taka mala umela kocka, ktora chodi v kolajnicke sibra a taha to kovove rameno. No zlomila sa a v servise ze jedine cely siber vymenit.

Poradte, prosim.

Dakte som videl aj nakresy schemy, ked to najdem pridam to sem pre lahsie znazornenie.

Diky moc :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je presne to co sa pokazilo. Tak a to ma netesi ze to tolko stoji. Ak by dakto mal nepotrebny siber pripadne vedel o nejakom nech da vediet.

A inak dakujem za info a aj za obrazky.

No a ked uz sme tuto v tychto modeloch tak som myslel ze auto nemusim pisat ale pre istotu je to sedan 406 stary model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, tohle už mám vše zasebou ... Přeju upřímnou soustrast a hodně štěstí při hledání na vrakáčích ... Jinak než něco koupíš, přečti si mojí zkušenost, abys nedopadl, jako já ...

Snad budeš úspěšnější :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Diky kamo....tak po roznych utrapach som nakoniec nasiel cely siber ako nahradny diel, dal som za neho 3000 SK co nie je zle podla mna. A nasiel som si cas a aj vdaka navodu co si mi tu nechal odkaz som uspesne po 2 hodinovom boji siber vymenil. Zatial funguje ako hodinky. Diky moc este raz bez tvojich rad by som to mozno ani nezvladol :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Diky kamo....tak po roznych utrapach som nakoniec nasiel cely siber ako nahradny diel, dal som za neho 3000 SK co nie je zle podla mna. A nasiel som si cas a aj vdaka navodu co si mi tu nechal odkaz som uspesne po 2 hodinovom boji siber vymenil. Zatial funguje ako hodinky. Diky moc este raz bez tvojich rad by som to mozno ani nezvladol :roker

Není zač, od toho tu přeci jsme, abychom si poradili:super

Tak gratuluji k výměně a přeju nám všem, abychom to už opravovat nikdy nemuseli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...