Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prezouvate uz na letni?


lukash

Prezouvate uz na letni?  

  1. 1. Prezouvate uz na letni?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Mišak

Celou zimu byly letní nebyl duvod přezouvat na zimni:super

A co treba nizke teploty, neni to duvod proc nejezdit na letnich ?

Sorry, ale pak to naky strelec na letnakach nedobrzdi rachne do tebe no a co si na nem vezmes . Jsem zasadne proti jezdit v zimne na letnakach . Podle me to delaji jen nezodpovedni ridici.

Ja budu prezouvat tento tyden .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teploty nejsou tak nízký, aby letní pneumatiky ztratily svoji funkčnost. Dokonce (už vidím jak mě tady všichni ukamenujete) v autotipu byl test zimních pneumatik a zahrnuli do testu i jednu sadu letních pneu. Teplota vzduchu v době testování byla tuším kolem nuly. Na sněhu letní gumy neměly šanci, na vodě už rozdíly nebyly tak markantní stále o něco vedly zimní pneu, ale jak která. Na suchu vítězily letní pneumatiky.

Tedy jak se říká, že při 5 stupních už měnit na zimní, já osobně na to moc nedám a to jak z osobních zkušeností tak i na základě těchto testů. Můj názor je, že zimní pneumatika na suchém povrchu se vyplatí při tak - 3 a níže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pkot

Původně zaslal: Mišak

Celou zimu byly letní nebyl duvod přezouvat na zimni:super

A co treba nizke teploty, neni to duvod proc nejezdit na letnich ?

Sorry, ale pak to naky strelec na letnakach nedobrzdi rachne do tebe no a co si na nem vezmes . Jsem zasadne proti jezdit v zimne na letnakach . Podle me to delaji jen nezodpovedni ridici.

Ja budu prezouvat tento tyden .

Myslíš že letňak ztratí sve vlastnosti už při 7 stupních?Neřeknu jestli je pod nulou.Letošní zima nebyla vubec kruta a teploty byly maximalně do -5 stupňu a to si myslím není zas tak moc.Jestli byl větší mraz moýná tyden a na tuto dobu se opravdu zimaky nehodi davat.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera kontroloval a připravoval letní kola a zjistil jsem že mám jeden ráfek trochu bouchlej.Když jsem kola před zimou myl a uklízel tak jsem si toho vůbec nevšiml.Dnes jsem to odvezl na srovnání.Hotové to bude do deseti dní a cena do 1000kč.Jinak je to Alessio turbo 7,5x17.Takže musím s přezutím ještě počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...