Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Medion


Driver

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Precetl jsem si tuhle diskusi asi uz kapanek pozde ale od Medion mam autoradio tusim oznaceni MD 4295 (stribrne provedeni a modre podsviceni - nevim presne o jakem je rec v diskusi) a na to ze jsem od neho moc necekal me mile prekvapilo.. vykonu 25W jsem se bal ale me 50W repro to utahne nadmiru dobre :) Jeste jsem zahlidl neco o prehrivani.. v tom je trochu pravdy.. rekl bych ze se hreje vic nez by melo takze bud vylepsit chlazeni nebo doufat ze vydrzi - me hraje stale dobre a mam ho uz tak 3 mesice urcite ne-li 4 a dost ho \"zamestnavam\" ;) Takze za tu cenu odpovidajici kvalita - necekat zazraky ale zase to neni propadak a mam to hlavne kvuli MP3 :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem si docetl jeste prispevek od Petr605 a v podstate muzu se vsim souhlasit krome tech zvuku po dvou hodinach - me hraje kolikrat i dele a bez problemu..

O tom vymazani stanic - ja musel prehodit napajeni na jine misto v konektoru takze jine zapojeni aby do radia sel stale proud a ne aby po vypnuti klicku se vymazalo vsechno.. tot vse :P

[Editován dne 10/10/03 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To AKCZ: Ty MP3 po dvou hodinach: asi to byl nejaky exces, protoze pred par dny jsem prehraval asi tri hodky v kuse a vydrzelo to byt v pohode. K tomu mazani: Spravne jdou do radia dva draty s 12V - \"staly\" tzn. ze je napeti i po vypnuti klicku - to by melo slouzit k napajeni pameti. A druhych 12V po zapnuti klicku do polohy A. Pak to hraje jenom pri zapnutem klicku. Ja jsem si to napriklad zapojil tak ze staly jsem napojil i na ten od klicku a hraju i bez zapnuteho klicku. Cili v tom problem nebyl. Problem byl v tom, ze ta pamet neprezila kratkodoby pokles napeti na baterii pri startovani.

Jinak za ty prachy to vcelku ujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Od středy 26.11. je v nabídce ALDI Nord rádio Medion MP3/CD-R/CD-RW, ID3 Tag, 4x25 W RMS, RDS za 90 Euro. Včera jsem si ho koupil, namontoval, odzkoušel a jsem spokojený. Vyšlo mě na 2 400.- (E za 30,-, vrácení MWS, 30 km do Klingentalu) a do toho mého starého krámu, kde už chrastí plasty to bohatě stačí, stejně tak si nepotrpím na kravál, nepotřebuju, aby všichni věděli, že jedu

(jak bych duněl z dálky), proto mi ten výkon stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...