Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolegové podnikatelé,pomozte mi s bankou....


Autoškolič Dodo

Recommended Posts

Chtel bych zmenit bankovni ustav.

Mam podnikatelskej ucet u GE Money bank. Drobet si se mnou pohrali a me to vyslo na 15 000,-. Nejak uz nemaji moji duveru,proto chci zmenu. Mozna to bude z blata do louze,ale co uz.

Proto se ptam. Jakej bankovni ustav by jste mi doporucili? Jedna se mi o podnikatelskej ucet pro firmu s rocnim obratem do 2 mil. s asi 20 trvalymi prikazy mesicne.....

Dekuji predem za namety..... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně mám KB, nejsou nejlevnější, ale mám to tam vzhledem k tomu, že jsem u nich mnóóóóho let a jsem línej to měnit. Možná by byla zajímavá e-banka, ale s tou zkušenosti nemám. Jinak jsou to všechno stejný ku*vy a dřou nás podnikatele, jak můžou - vždyť se stačí podívat na poplatky, na úročení debetu a naopak na úroky z vkladů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Já osobně mám KB, nejsou nejlevnější, ale mám to tam vzhledem k tomu, že jsem u nich mnóóóóho let a jsem línej to měnit. Možná by byla zajímavá e-banka, ale s tou zkušenosti nemám. Jinak jsou to všechno stejný ku*vy a dřou nás podnikatele, jak můžou - vždyť se stačí podívat na poplatky, na úročení debetu a naopak na úroky z vkladů.

No nad e-bankou jsem uvazoval.... I ucet klubu je u e-banky a ja jako pokladnik bych to mel v jednom baraku :D.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pro změnu českou... mám to ale jako STUDENT účet, takže poplatky neplatím prakticky žádné, ale to je :xvul ...

Volksbank nebrat - vysoké poplatky za vše...

jinač ale asi u všech bank budou poplatky podobné.. jsou to ku.vy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ČSOB a taky nic moc... Předtím jsem měl Poštovní spořitelnu a docela lituji, že jsem u ní nezůstal. Příklad na ČSOB - kontokorent ti dají, ale jak se jednou dostaneš do mínusu, tak pak každý měsíc platíš 100 Kč za to, že to máš udělané... a nezajímá je, že v tom mínusu si byl třeba jen týden za celý rok :( Prostě vyhodíš 1200 Kč za rok. Když jsem žádal třeba o úvěr na 60 tis Kč, tak jsem ho nedostal a nezajímalo je, že se jim tam otočilo kolem 600 tis Kč za rok. A tak bych mohl pokračovat...

Za to u Poštovní spořitelny, kde mám ještě soukromý účet jsem mohl čerpat úvěr do 40 tis Kč, a jestli se tam otočilo maximálně 80 tis Kč…

Nehledě na to i poplatky… u ČSOB platím cca 200 – 300 Kč měsíčně na poplatkách, nepočítám ten kontokorent!!

U PS jsem platil maximálně 150 Kč u podnikatelského programu.

Takže asi takhle pro představu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam jak podnikatelsky tak soukromy ucet u ceske sporitelny, v podstate zatim vsechno v pohode, servis24 funguje k me spokojenosti, myslim, ze je to takovy zlaty stred, bankomau maji taky hodne, poplatky rozumne, sprava uctu pres servis24 se mi zda celkem v pohode. Poplatky za ruzne vedeni uctu atp. jsou jak bylo receno podobne..cca 200-300 za podnikatelsky, kdybys to potreboval vedet nutne kolik se za co plati, podivam se do vypisu, staci napsat kdyztak zpravu na ICQ nebo nejak :)

[upravil dne 8/3/2007 rimmer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

ja mam jak podnikatelsky tak soukromy ucet u ceske sporitelny, v podstate zatim vsechno v pohode, servis24 funguje k me spokojenosti, myslim, ze je to takovy zlaty stred, bankomau maji taky hodne, poplatky rozumne, sprava uctu pres servis24 se mi zda celkem v pohode. Poplatky za ruzne vedeni uctu atp. jsou jak bylo receno podobne..cca 200-300 za podnikatelsky, kdybys to potreboval vedet nutne kolik se za co plati, podivam se do vypisu, staci napsat kdyztak zpravu na ICQ nebo nejak :)

[upravil dne 8/3/2007 rimmer]

By mě zajímalo kolik platíš měsíčně poplatky u podnikatelskýho účtu u ČS, já tam mám soukromý účet a měsíčně jim za všechny položky dám cca 140,-. ALe dostali mě s výpisem z účtu, používám servis24 (ten funguje dobře) tak jsem zrušil zasílání výpisů poštou abych ušetřil a nechal si udělat elektronický způsob. Jsem si říkal jak je to bezva do tý doby než jsem z výpisu zjistil, že i za elektronický výpis chtějí 5 Kč.... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Jsem naprosto spokojenej s eBankou, mám tam jak firemní tak osobní účet.

Poplatky se mě nezdají být nějaký přehnaný a přístup na účet přes mobil je perfektní.

Souhlasím. Mam účet u eBanky a naprostá spokojenost. Zejména přímé bankovnictví mají hodně zmáklí. V zasadě do banky chodím jen pro novou platební kartu... A poplatky jsou přijatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...