Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

> 60 litrů v nádrži


pazout

Recommended Posts

Jen jsem se chtěl pochlubit ;), že se mi dnes \"podařilo\" natankovat do auta 61.57 litrů nafty :potlesk (na dvě vypnutí tankovací pistole)

Od posledniho tankovani do plne asi 1050km

Model 307 SW, motor 1.6HDI, 66kW

Dle technického popisu je objem 60l. To jsem tedy vyjel nadrž vice jak do sucha. Šak jsem se take potil, ať k pumpě dojedu ... :mrk

[upravil dne 8/3/07 pazout]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vejde se tam asi o něco víc než 60.. Já jednou takoval 59 a v nádrži bylo odhadem 3 litry - ručka nebyla úplně na nule. A v 307 ukazuje dosti přesně..klesá plynule.. Jinak věřim, že pumpy nás taky o nějakou tu kapku šidí... při takovym odběru to může třeba půl litru udělat:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj ked vam auto zdochne pre nedostatok paliva tak vo vnutri sa nejaky ten liter najde.moje poznanie je: pri palubnom pocitaci ktory pod 3 litre uz neukazoval stav paliva som ubehol este 30km a natankoval do 80 litrovej nadrze 89-90 litrov.vyrobca udava 80l.ked som minule rozoberal auto,tak som z nadrze vytiahol cerpadlom co to slo a odmontoval dole.na moje pocudovanie tam ostalo nejakych 7 litrov.to znamena ze mi vo vnutri stale ostalo palivo hoci auto zdochlo pre nedostatok paliva.nadrze nemaju rovne dna a tak stale tam nieco ostane.na pumpach asi nesidia.objem nadrze sa nepocita s trubkami po hrdlo.nafta dost peni.skuste si niekedy natankovat do 10 l bandasky a uvidite kolko krat budete musiet do plna pustat znova a znova pistol.v nadrzi je to este horsi jav.skuste tankovat na 10 vypnutie pistole s malymi prestavkami,pripadne s pokyvanim auta.uvidite co tam vlezie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

aj ked vam auto zdochne pre nedostatok paliva tak vo vnutri sa nejaky ten liter najde.moje poznanie je: pri palubnom pocitaci ktory pod 3 litre uz neukazoval stav paliva som ubehol este 30km

Uvnitř nádrže sice něco zůstane, jelikož si to nebere palivo úplně ze dna, ale jakmile ti auto dojede kvůli nedostatku paliva, natáhne se ti tam vzduch a to pak není lehký zase zprovoznit-dávnou jsou pryč doby Š120....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: jozefsv

aj ked vam auto zdochne pre nedostatok paliva tak vo vnutri sa nejaky ten liter najde.moje poznanie je: pri palubnom pocitaci ktory pod 3 litre uz neukazoval stav paliva som ubehol este 30km

Uvnitř nádrže sice něco zůstane, jelikož si to nebere palivo úplně ze dna, ale jakmile ti auto dojede kvůli nedostatku paliva, natáhne se ti tam vzduch a to pak není lehký zase zprovoznit-dávnou jsou pryč doby Š120....

u benzinakov to problem nie je.aspon u tych starsich.na 605 dosiel benzin,zalial som to a na druhy krat to chytilo bez problemov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u benzinakov to problem nie je.aspon u tych starsich.na 605 dosiel benzin,zalial som to a na druhy krat to chytilo bez problemov

To máš pravdu, já nějak benzíňáky nepočítám, to pro mě nejsou partneři k jednání, nedosahujou nafťácké úrovně :D To byl žert... :papa samozřejmě že u benzínu se toto nestává ale kolegové dieselové si na to musí dávat sakra pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

u benzinakov to problem nie je.aspon u tych starsich.na 605 dosiel benzin,zalial som to a na druhy krat to chytilo bez problemov

To máš pravdu, já nějak benzíňáky nepočítám, to pro mě nejsou partneři k jednání, nedosahujou nafťácké úrovně :D To byl žert... :papa samozřejmě že u benzínu se toto nestává ale kolegové dieselové si na to musí dávat sakra pozor.

myslim ze aj starsie diesle nebudu mat az taky problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no lepsi benzinak,nez traktorovy kamna!!:aut /joke/ me se driv taky podarilo dostat do 406 vic,nez je predepsano,jednou jsem to do ni valil,ze to nekudy vyteklo a pod kolem byl vytekly benzin??.. jo objem nadrze je jedna vec a jeste k tomu soustava,tam se taky neco najde! jinak jedine shell v-power:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akurat dnes islo na markize v spravach,ze jedna zena natankovala do fabie 54l.tzn o9l viac a tak zavolala kontrolu.na cerpacke urobili premeranie a na 50litroch moze byt odchylka 50ml.takze skoro ziadna.vysledok merania bol ok.zena sklopila usi a sla domov.vyrobcovia totiz udavaju minimalny objem nadrze ktory zarucuju a ze je vacssi je ok.ked ktomu pripocitate celu sustavu tak je to presne ono.

[upravil dne 11.3.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...