Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sterace Bosch Aerotwin


lukash

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Tak jsem koupil Valea v auto kelly za 1200, a hned jsem je tam zkusil nasadit. Stare sterace se mi povedlo sundat bez problemu, ale ani po nekolikatem shlednuti navodu na krabicce jsem nepochopil jak tam ty valea nasadit. Mate nekdo zkusenost s vymenou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukash

Tak jsem koupil Valea v auto kelly za 1200, a hned jsem je tam zkusil nasadit. Stare sterace se mi povedlo sundat bez problemu, ale ani po nekolikatem shlednuti navodu na krabicce jsem nepochopil jak tam ty valea nasadit. Mate nekdo zkusenost s vymenou?

Nemájí už náhodou dva druhy pro ty do roku 2005 co se nahrazují za normální typ stěračů a pak na ty novější bezrámový který je mají z výroby,tam by mělo být jiné uchycení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: doktor

Nemájí už náhodou dva druhy pro ty do roku 2005 co se nahrazují za normální typ stěračů a pak na ty novější bezrámový který je mají z výroby,tam by mělo být jiné uchycení.

Tak doktor ma bohuzel pravdu, na krabicce je napsane ze to je na 307 od r. 2004, cehoz jsem si vsiml az ted. Je tam uplne jine uchyceni. Doufam ze mi to v auto kelly vymeni kdyz mi to prodali jako universalni sterace na 307 a nepasuji tam... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukash

Původně zaslal: doktor

Nemájí už náhodou dva druhy pro ty do roku 2005 co se nahrazují za normální typ stěračů a pak na ty novější bezrámový který je mají z výroby,tam by mělo být jiné uchycení.

Tak doktor ma bohuzel pravdu, na krabicce je napsane ze to je na 307 od r. 2004, cehoz jsem si vsiml az ted. Je tam uplne jine uchyceni. Doufam ze mi to v auto kelly vymeni kdyz mi to prodali jako universalni sterace na 307 a nepasuji tam... :roll

Mohl by jsi mi napsat číslo tý sady na ten novej typ nebo jsi to kupoval jako kusy zvlášť.

Já jsem to taky hledal ale v sadě měli jenom tuhle VA VM404 ale ta má délku 700+600.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...